Я – танцюристка у третьому поколінні! | Газета 7 Днів

Я – танцюристка у третьому поколінні!

11.05.2017 09:33
Переглядів:96

До уваги читачів газети «7 днів»  До кінця травня ви також можете взяти участь у новому цікавому конкурсі нашої газети «Нас багато: мама, я (ми) і тато». Надішліть нам фото вашої сім’ї і цікаво опишіть її історію, захоплення, спільні справи, уміння і таланти її членів, словом, усе те, що робить вашу сім’ю унікальною. Найкращі фото та історії обов’язково побачать світ у газеті, а переможці конкурсу отримають цінні призи від депутата Рівненської міської ради Тамари Тимощук.

Мене звуть Злата. Хочу розказати вам про свою маму, Олю. Вона має неймовірну професію – керівник дитячого танцювального колективу «Перлинка». Я теж вчуся танцювати в «Перлинці», і в мене, скажу без зайвої скромності, виходить непогано.

Мама щодня вчить діток танцювати українські танці. Мабуть, вона робить це гарно, бо ми з нашою «Перлинкою» багато виступаємо і їздимо на різні конкурси. Мамуся все 

своє дитинство танцювала в зразковому ансамблі танцю «Полісяночка» в нашому міському будинку культури, а потім виросла, вивчилася в університеті на хореографа і прийшла працювати до свого рідного МБК, де раніше виступала як аматор.

А тато мій – його звуть Саша – будівельник. Він може навіть сам звести цілий будинок і зробити суперсучасний ремонт у будь-якій квартирі. Я пишаюсь своїм татом, бо у нього руки – золоті.

Моя родина – дуже творча. Зараз ви це зрозумієте. Адже моя бабуня Женя якраз і є керівником «Полісяночки». Вона щодня проводить репетиції з «Полісяночкою», а потім возить свій ансамбль до різних закордонних міст, щоби про наші українські танці знали скрізь. Її ім’я – відоме. Євгенія Жемчугова. Його мабуть, чули у Рівному всі. А для мене вона просто моя бабуся.

У нашому будинку культури нова гарна сцена. 

Й концертів у нас стало ще більше. Я дуже люблю свою маму і дуже вдячна їй, що завдяки «Перлинці» у мене і моїх друзів таке яскраве дитинство!

Злата КОПИЛОВА

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Наталія

+1

Наталя

Супер! Злата-молодець!Бажаю перемог!

7dniv.admin

Голосування триває на Фейсбуці https://www.facebook.com/7dniv.rv/posts/1906415519572677

Оксана

Злата молодець!Бажаю перемоги!

Оксана

Злата молодець!Бажаю перемоги!

Вероника

Ми вас підтримуємо! +1

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
17 + 3 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?