Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Травень 2017
 

Реклама

Я – танцюристка у третьому поколінні! | Газета 7 Днів

Я – танцюристка у третьому поколінні!

11.05.2017 09:33

До уваги читачів газети «7 днів»  До кінця травня ви також можете взяти участь у новому цікавому конкурсі нашої газети «Нас багато: мама, я (ми) і тато». Надішліть нам фото вашої сім’ї і цікаво опишіть її історію, захоплення, спільні справи, уміння і таланти її членів, словом, усе те, що робить вашу сім’ю унікальною. Найкращі фото та історії обов’язково побачать світ у газеті, а переможці конкурсу отримають цінні призи від депутата Рівненської міської ради Тамари Тимощук.

Мене звуть Злата. Хочу розказати вам про свою маму, Олю. Вона має неймовірну професію – керівник дитячого танцювального колективу «Перлинка». Я теж вчуся танцювати в «Перлинці», і в мене, скажу без зайвої скромності, виходить непогано.

Мама щодня вчить діток танцювати українські танці. Мабуть, вона робить це гарно, бо ми з нашою «Перлинкою» багато виступаємо і їздимо на різні конкурси. Мамуся все 

своє дитинство танцювала в зразковому ансамблі танцю «Полісяночка» в нашому міському будинку культури, а потім виросла, вивчилася в університеті на хореографа і прийшла працювати до свого рідного МБК, де раніше виступала як аматор.

А тато мій – його звуть Саша – будівельник. Він може навіть сам звести цілий будинок і зробити суперсучасний ремонт у будь-якій квартирі. Я пишаюсь своїм татом, бо у нього руки – золоті.

Моя родина – дуже творча. Зараз ви це зрозумієте. Адже моя бабуня Женя якраз і є керівником «Полісяночки». Вона щодня проводить репетиції з «Полісяночкою», а потім возить свій ансамбль до різних закордонних міст, щоби про наші українські танці знали скрізь. Її ім’я – відоме. Євгенія Жемчугова. Його мабуть, чули у Рівному всі. А для мене вона просто моя бабуся.

У нашому будинку культури нова гарна сцена. 

Й концертів у нас стало ще більше. Я дуже люблю свою маму і дуже вдячна їй, що завдяки «Перлинці» у мене і моїх друзів таке яскраве дитинство!

Злата КОПИЛОВА

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

Опитування

Ви вже помітили подешевшання ліків, яке Уряд обіцяв з нового року?