Друга пенсія – дарунок ПриватБанку | Газета 7 Днів

Друга пенсія – дарунок ПриватБанку

18.05.2017 10:26
Переглядів:132

Днями в Рівному відбулася подія, яка ще раз довела: бізнес, що стабільно й послідовно здійснює взяту на себе соціальну місію, є не десь-то за трьома морями. Це – ПриватБанк, найближчий банк для понад 20 мільйонів українців, банк, який має в Україні найбільш розгалужену мережу банківських відділень, банкоматів, терміналів самообслуговування.

А сталось от що: рівнянку Катерину Сівченко урочисто нагородили сертифікатом, згідно з яким вона отримуватиме від ПриватБанку окрім своєї постійної ще й другу пенсію протягом наступних трьох місяців.

Як сталася така приємна для клієнтки річ? А дуже просто – у березні та квітні проводилась акція для громадян, які отримують пенсії чи соціальні виплати на картки ПриватБанку. Цю акцію назвали «Друга пенсія». Поміж тими, хто зареєструвався як учасник, у кожному із 25 регіонів України шляхом жеребкування обрали переможців – клієнтів, які протягом трьох місяців отримуватимуть від банку ще одну пенсію, у тому ж розмірі, в якому їм перераховує її Пенсійний фонд.

– Як завжди, я розпочала той свій щасливий день із перевірки електронної пошти та своїх рахунків у «Приват 24», – пригадує недавні події, ще не вірячи в несподівану удачу, молода пенсіонерка-інвалід. – І прочитала повідомлення від ПриватБанку із пропозицією зареєструватися в акції. Зробила це за кілька секунд і, власне кажучи, забула. А через кілька тижнів представниця ПриватБанку Вікторія Костюшок потелефонувала на мій номер і привітала з перемогою. Сказала, що я отримуватиму від ПриватБанку другу пенсію. Я ще і ще раз перевірила, чи справді все це так, на сайті ПриватБанку. Для мене це велика радість, мене аж розпирає від емоцій. Гроші я вирішила витратити на лікування.

До речі, Катерина Сівченко тринадцять років поспіль користується послугами ПриватБанку. Пенсію, каже, отримує миттєво, щойно Пенсійний фонд перерахує кошти. Вона впевнено проводить власні комунальні платежі через «Приват 24» й щоразу економить свої кошти, бо таким чином рахунки можна сплачувати без комісій. Не забуває жінка і про інші переваги, які отримує як власниця пенсійної картки ПриватБанку: часто купує необхідне не за гроші, а за бонуси, накопичені в програмі «Бонус Плюс». Якщо не витратила кошти, то залишає їх на картці й отримує на залишок щомісяця 10% додаткового доходу, який, до того ж, не оподатковується. Готівку, якщо є потреба, знімає в банкоматах будь-якого банку, оскільки ПриватБанк попіклувався, щоб його клієнти не сплачували при цьому комісійних. А ще – отримує перекази, які власникам карток найбільшого в країні банку зараховують за символічним тарифом – 0,5%.

– Із задоволенням вітаю вас із перемогою! – вручив щасливій Катерині Сівченко виграшний сертифікат і величезний букет квітів директор регіонального управління ПриватБанку в Рівненській області Юрій Войтенко. – Мені приємно усвідомлювати, що наші сервіси стають щоденним інструментом для наших клієнтів-пенсіонерів. Ми створили їх задля зручності людей, які в будь-якому разі у виграші! Я дякую вам, Катерино, за довіру до нашого банку й бажаю вам міцного-міцного здоров’я!

Здавалося б, все просто: банк, розуміючи, що кожен третій пенсіонер на Рівненщині – його клієнт, знайшов можливість і підтримав одного з них не зайвою, безперечно, матеріальною винагородою. Але, як виявилося, місія, яку взяв на себе ПриватБанк – виплачувати пенсії численним власникам карток через мережу банкоматів і відділень, – у масштабах цілої держави більш ніж значуща.

За рік втрати Пенсійного фонду 

на доставку пенсій поштою становлять 

1 мільярд 200 мільйонів гривень. Отже, отримуючи пенсії через банк, пенсіонери економлять власні гроші.

– Пенсійний фонд, як ніхто інший, зацікавлений в успішному розвитку пенсійної програми ПриватБанку, – розповідає начальник головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Василь Петняк. – Разом із представниками ПриватБанку я вже не раз брав участь у нагородженні переможців цікавих і різноманітних акцій від цього банку. Мені завжди приємно бачити щасливі, радісні обличчя пенсіонерів – задоволених клієнтів ПриватБанку. Та справа не лише в подарунках. Ми співпрацюємо не тільки з ПриватБанком, а й з усіма іншими банківськими установами, які пройшли конкурсний відбір. Велика перевага виплат пенсій через банки не лише в поліпшеному сервісі. Суть – у колосальній економії коштів фонду. Бо за ту частину пенсій, які доставляють листоноші, поштові витрати Пенсійного фонду за рік становлять 1 мільярд 200 мільйонів гривень. А в тих випадках, коли пенсіонерів обслуговують банки, ці гроші залишаються у фонді, їх можна спрямувати на подальші виплати або підвищення розмірів пенсій. Лише в нашій області ця економія сягнула торік понад 40 мільйонів гривень.

– Пенсіонерів, які мають картку ПриватБанку, ми навчаємо робити платежі в «Приват 24», – розповідає керівник напряму просування соціальних програм Північно-західного регіонального управління ПриватБанку Вікторія Костюшок. – До речі, в цій системі вже працює новий сервіс «Соціальний кабінет». Ті, хто працює і отримує зарплату, можуть розрахувати розмір своєї майбутньої пенсії. А люди, які належать до пільгових категорій населення – пенсіонери та одержувачі субсидій на комунальні виплати, можуть розрахувати розміри можливої субсидії, дізнатись, які документи потрібні, щоб оформити субсидію та інші види соціальної допомоги.

А що робити тим пенсіонерам, у яких немає карти ПриватБанку? Це – не проблема! Пенсіонерам завжди раді в будь-якому з його відділень. За дві хвилини картку виготовлять і видадуть, у зручний час навчать користуватися системою «Приват 24». Тим, хто не має змоги відвідати відділення особисто, працівники банку принесуть пенсійну картку додому. Важливо ось що: чим раніше ви відкриєте свій картковий рахунок, тим швидше зможете отримувати пенсію не в день, коли до вас дійде нарешті листоноша, але відразу в той момент, коли вам пенсію нарахували: хвилина в хвилину. Ви станете оплачувати «комуналку» без прикрої комісії, що часом перевищує і сам платіж. А ще – так само, як рівнянка Катерина Сівченко, зможете реєструватися і вигравати в різноманітних акціях від ПриватБанку.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 5 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?