Паркан «в законі» чи поза ним | Газета 7 Днів

Паркан «в законі» чи поза ним

18.05.2017 09:33
Переглядів:61

Він виріс блискавично. За парканом сховався чималий газон перед фасадом будинку на Кавказькій, 9. З усього видно, що за ним планується будівництво, хоча дозволу на будівництво в цьому місці перед фасадом адміністративної споруди якраз навпроти ОДА ніхто не давав.

Про це недвозначно заявив на сесії Рівнеради, де виникло це питання, голова ДАБІ в області Ігор Мічуда.

Коментуючи ситуацію, Володимир Хомко повідомив, що орендарі брали дозвіл на опорядження фасаду, паркан же стоїть не на землі міста, а на орендованій.

Начальник міського управління земельних відносин Сергій Таргоній повідомив нашому кореспондентові, що чинний договір оренди 17 соток землі укладено в жовтні 2002 року –з умовними частками для інституту «Рівнеагропроект» та підприємця Наталії Кокіль.

На сесію Рівнеради прийшли бійці «Азова», яких обурює ситуація з парканом. Вони поставили вимогу ліквідувати незаконне будівництво, що затівається за ним, у корені. «Інакше ми самі зруйнуємо цей паркан», – заявили вони.

«Зробіть нам цю послугу, зруйнуйте», – відповів їм на це міський голова.

Так вони і зробили. Паркан залишили тільки з боку вулиці Петлюри, а та частина, що закривала газон із боку Кавказької, перетворилася на уламки.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 4 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?