Педагоги Рівного стали ближчими до ІТ-галузі | Газета 7 Днів

Педагоги Рівного стали ближчими до ІТ-галузі

18.05.2017 13:11
Переглядів:67

14 рівненських учителів інформатики безкоштовно вивчали основи програмування за Гарвардським курсом. 

Декілька місяців педагоги студіювали ІТ-технології в Рівненському навчальному інформаційно-інноваційному центрі на безкоштовних курсах з програмування за сприяння благодійної організації «BrainBasket Foundation» відповідно до проекту «Technology Nation».

Заняття відбувались у форматі змішаного навчання, коли слухачі виконують самостійну роботу з лекційним матеріалом, що викладений онлайн, і проходять аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів.

– Більшість теоретичного та практичного матеріалу слухачі опрацьовували вдома, а проблемні завдання розбирали колективно, – розповідає ментор Благодійної організації «BrainBasket Foundation» Артем Прончук. – Відтепер для них С, Python, PHP, JavaScript, MySQL, HTML/CSS – це вже не лише абревіатури, значення та практичне застосування яких вони не уявляли. Це каталізатор нових ідей, реалізація яких вимагає поглиблювати знання цих технологій. CS50 + English – уроки англійської мови за такою формулою під керівництвом викладача Оксани Реви запам’яталися всім легкою, невимушеною атмосферою та методами викладання. 

У Рівному це друга група, яка пройшла курси за проектом «Technology Nation», а серед освітян – перша. У Рівненському навчальному інформаційно-інноваційному центрі сподіваються, що це навчання вплине й на підготовку школярів, адже учителі інформатики зможуть передати їм отриманий досвід та навички. Уроки інформатики стануть цікавими завдяки педагогам, які знають новинки та вимоги ІТ-галузі та орієнтуються в них.

Усім охочим нагадують, що триває реєстрація до другої групи навчання педагогів Рівного за програмою «Technology Nation», що стартує у вересні. Участь у програмі не потребує попередніх технічних навичок. Подати заявку можуть всі охочі. Ключовими критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача. Для участі потрібно зареєструватися за цим посиланням: http://info-center.rosvita.rv.ua/technology-nation.html 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 1 =
More information?

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?