Рівненський ЦНАП розширюється | Газета 7 Днів

Рівненський ЦНАП розширюється

18.05.2017 17:32
Переглядів:332

Сьогодні в Рівненському центрі надання адміністративних послуг всі вбрались по-святковому – у вишиванки. Від цього розмаїття кольорів і ще світліших посмішок працівників і працівниць центр виглядає ще привабливіше і приємніше.

Але робота залишається роботою: у кожного на вишиванці бейджик з ім’ям і прізвищем працівника і назвою посади. Усіх відвідувачів, як завжди, зустрічає адміністратор і допомагає розібратися з потребою у документах, отримати талон у електронній черзі. Хоч, власне, черги тут нема ніколи: приймають швидко.

До центру завітав міський голова Рівного Володимир Хомко. Мер теж, до речі, був у вишиванці, відповідав святковому дрес-коду. Нагода для візиту була така: у ЦНАПІ почали ремонт ще однієї зали.

– Там з липня розміщатиметься сектор паспортних послуг, де мешканці зможуть оформляти українські паспорти у вигляді ID-карток та закордонні паспорти, – розповіла міському голові начальник управління забезпечення надання адміністративних послуг Юлія Шигорева.

Мер Рівного й заступник міського голови Віталій Герман із задоволенням погодилися сфотографуватися в День вишиванки з працівниками ЦНАПу.

– Усе, що є в країні найсучаснішого і найпрогресивнішого в сфері надання адміністративних послуг, у Рівному або працює, або запроваджується, – задоволений центром Володимир Хомко. – Потрібно тримати марку: наш ЦНАП – найкращий в Україні.

– Працюємо із позитивним, гарним настроєм, живемо однією метою – створити максимум комфорту кожному клієнту. Ввели у практику навчальні семінари для перехресного навчання поміж секторами, – каже Юлія Шигорева. – Але наш центр відрізняється від інших не тільки чіткою роботою, а й дружньою, сімейною атмосферою і аурою доброзичливості, яка допомагає у роботі й передається відвідувачам. Вже кілька тижнів у залах центру проводиться відкрита виставка дитячого малюнку, яку ми організували разом із художньою школою. У вихідні всі сім’ями йдемо до зоопарку: такі походи зміцнюють, згуртовують колектив. Ось, бачите гірлянда з квітів на рецепшені? Це наша працівниця принесла гірлянди після власного весілля, щоб поділитись радістю з колегами й клієнтами.

 

– Я задоволена, що можу працювати в такій чудовій обстановці, – розповіла державний реєстратор ЦНАПУ Оксана Кучерук. – Тому сьогодні теж прийшла у вишиванці на роботу. Бо ми – команда однодумців!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 9 =
More information?

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?