Життя під килимом | Газета 7 Днів

Життя під килимом

18.05.2017 09:30
Переглядів:67

Рівне, як і вся Україна, бурлить. Кожен день у пресі з’являються нові сенсаційні повідомлення з усіх сфер життя. Але більшість рівнян бачить лише верхній, публічний шар, а найцікавіше і найважливіше, повірте мені, відбувається під килимом. 

Саме там триває надзвичайно підступна, жорстока і перманентна війна. Це на поверхні Бабат, Немеш чи Торгун зі своїм будівництвом проти чесної громадськості, а під килимом хитрі, вмілі ручки смикають за ниточки, щоб, коли потрібно, створити комусь проблему, а потім за необхідності її вирішити.

Це лише людині необізнаній здається, що сама громадськість вирішила допомогти Садовому вивезти львівське сміття на рівненський полігон, а потім інша, така ж «чесна», громадськість вирішила, що робити цього не потрібно. Подій таких у Рівному маса. І одна з них залишилась непоміченою, а шкода!

Подія цікава та довгограюча. Мабуть, не всі помітили, що приблизно з вересня минулого року телекомпанія «Рівне 1» почала, що називається, «мочити» міського голову. Чого б це, адже до цього все було ніби добре. 

В оточенні Хомка це помітили одразу, але, за моєю інформацією, не одразу збагнули причину. А причина ця, як і все геніальне, проста, як двері.

Власник телеканалу «Рівне 1» Віктор Данилов вирішив у центрі міста побудувати висотний офіс, до речі, поруч зі скандальним будівництвом Торгуна. Враховуючи прикрий досвід останнього, Данилов вирішив діяти превентивно. Півроку телевізійного «мочилова», потім заява на дозвіл на будівництво. Підпишуть, добре! Канал відразу стає лояльним, якщо ж ні – критику подвоять або потроять, якщо, звісно, буде потрібно.

Наразі війна в розпалі, Хомко уперся. Тому, дорогі земляки, нас чекає чудове видовище. Запасайтеся попкорном та слідкуйте за розвитком подій, точно не пошкодуєте.

На поверхні будуть гарні посмішки та чемні патріотичні слова, а під килимом – «січа». А на каналі «Рівне 1» – критика Хомка і міської влади. Та щойно критика припиниться, чекайте через рік чи два семиповерхову хатку між обласною прокуратурою і кафе «Ле Гранд». Думаю, десь ближче до виборів Хомко здасться. Ніхто не хоче, щоб перед виборами за нього взявся телеканал «Рівне 1».

Щодо громадськості, то Данилов домовиться швидко, це не Торгун.

Чи проковтне це прокуратура і як буде діяти власник «Ле Гранда», невідомо. Та, думаю, вони почнуть реагувати, лише коли «обламають» мера. У цікавий час живемо. Правда?

Микола ГРИБ

Р. S. Такі ж події із серйозною «войнушкою», але вже з іншими дійовими особами, намічаються на «Щасливому». Але про це вже в наступній статті.

http://rivnenews.com.ua/index.php/15-2011-10-13-11-17-09/2011-10-13-11-17-20/8407-zhyttia-pid-kylymom

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?