У Рівному говорили про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати | Газета 7 Днів

У Рівному говорили про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати

01.06.2017 15:25
Переглядів:188

Днями заступник начальника ДПІ у м.Рівному Головного управління ДФС у Рівненській області Валентин Герман взяв участь у черговому засіданні міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати. Засідання відбулося під керівництвом заступника міського голови  Сергія Васильчука.

Були розглянуті питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати, погашення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заслухано керівників семи підприємств, як економічно активних, так і банкрутів, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам. Зокрема зазначалось, що заборгованість із заробітної плати за статистичними даними становить 30,8 млн. гривень, з них майже 99% - по економічно активних підприємствах.

Під час засідання було проаналізовано причини виникнення заборгованості на основі вивчення показників фінансово – господарської діяльності підприємств боржників, та за результатами обговорення було надано рекомендації роботодавцям, відповідно до яких має бути виправлена ситуація, що склалася. Також члени комісії  наголосили роботодавцям на необхідності дотримання законодавства щодо офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками та вжиття всіх заходів щодо виплати заробітної плати своїм працівникам у розмірі не менше 3200 гривень на місяць.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 1 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?