Архів новин

Депутати Рівнеради знову ламали списи навколо дитсадка на Дубенській | Газета 7 Днів

Депутати Рівнеради знову ламали списи навколо дитсадка на Дубенській

06.07.2017 11:18
Переглядів:223

Декілька разів очільник фракції Радикальної партії у Рівнераді Роман Стасюк ініціював розгляд на сесії питання про відновлення роботи дитсадка у приміщенні на Дубенській, 71а, де нині розташований притулок для безхатченків. Сьогодні це питання знову стояло в порядку денному сесії Рівнеради.

Хоча міський голова Володимир Хомко пояснив, що потреби в цьому немає, питання вирішується саме собою. Частину приміщення вже звільнено – звідти вибралась пенітенціарна служба, переформування якої відбувається по всій Україні. А про те, щоб з іншої частини вибрався притулок для безхатченків, міський голова вже домовився з обласною владою. Адже цей заклад перебуває в обласному підпорядкуванні.

Приміщення звільниться орієнтовно восени, зауважив міський голова і запевнив, що відразу після цього розпочнеться його ремонт і переобладнання під дитсадок. Нема потреби приймати рішення в питанні, яке вже вирішене. Проте Роман Стасюк наполіг, щоб підготовлений ним проект рішення про дитсадок на Дубенській повторно поставили на голосування. Проект Стасюка все ж провалили.

Секретар Рівнеради Сергій Паладійчук зауважив із цього приводу: «Робиться політика на побутовому питанні і питанні дітей».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 3 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?