Архів новин

Юристи зі столичними дипломами | Газета 7 Днів

Юристи зі столичними дипломами

06.07.2017 12:01
Переглядів:1816

Сімдесят п’ять випускників Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України цими днями отримали дипломи про вищу освіту.

Щасливих молодих юристів вітали ректор Київського університету права Юрій Бошицький, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, начальник головного управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило.

На урочистості з Женеви прилетіли директор департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою Міхал Швантнер і головний консультант цієї міжнародної організації Мухаммед Алхаббал. Швейцарські гості – давні друзі і партнери університету права: вони читають лекції, дають неоціненні майстер-класи студентам в Україні, приймають наших майбутніх і вже дипломованих юристів на стажування.

– Живіть яскравим сьогоденням, не забувайте про минуле і впевнено дивіться у прийдешнє! – відкрив святкову церемонію Юрій Бошицький. – Від вас залежатиме завтра України: її судова влада, державне управління, система боротьби з корупцією, шлях інтеграції країни до ЄС. Сьогодні перед вами відкрились тисячі доріг, і кожен обере життєвий шлях для себе. Ви, сподіваюся, навчатиметесь далі, і станете магістрами. Із радістю чекатимемо вас у стінах Університету права в Києві. У нас потужний науково-педагогічний колектив, матеріальна база – як у Європі. Випускники Рівненського інституту завжди вигідно відрізняються знаннями, розвитком і позитивом. Подякуйте за це своїм викладачам і батькам.

– Ось зараз у моєму кабінеті в Женеві працює на стажуванні ваш студент, – звернувся до молодих тепер уже колег Міхал Швантнер. – За нашою оцінкою, випускники університету і Рівненського інституту дуже фахові. Вітаю вас із першим професійним успіхом – отриманням дипломів бакалаврів. Бажаю ще багато успіхів у майбутньому.

Про що в цей урочистий день мріють самі випускники?

– Планую йти в магістратуру нашого університету в Києві. Хочу стати прокурором чи суддею. І думаю, ця мрія здійсниться, бо свого часу вибрала навчальний заклад правильно, – каже Аліна Семенюк.

– Чотири роки проминуло, наче день! – із задоволенням поділилася враженнями Анна Кравченко. – Це щастя: відчуваю в собі сили вчитись і зростати як юрист. І дякую викладачам за це. А також батькам, адже вони мене підтримали в найважливішому – у виборі професії і вишу. В нас дають дійсно гарну підготовку.

Студентські роки – це найкращі роки в житті. Від них залишається багато приємних спогадів. Поза сумнівом, сьогоднішні випускники РІ КУП НАНУ з теплом у серці згадуватимуть змістовне, насичене яскравими подіями навчання і дозвілля, своїх талановитих педагогів, щирих друзів, найперші кроки в опануванні омріяної професії юриста.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?