Архів новин

З такими темпами ми всі скоро будемо за кордоном | Газета 7 Днів

З такими темпами ми всі скоро будемо за кордоном

13.07.2017 09:41
Переглядів:205

Лише протягом одного місяця – червня – в нашій області оформлено майже 11 тисяч закордонних паспортів.

Це небувало багато. Як повідомила нашій газеті прес-служба облуправління Державної міграційної служби, це найбільший показник за весь час роботи цієї служби в області. Для порівняння: у травні цього року було оформлено дев’ять з половиною тисяч закордонних паспортів, а торік у червні – 4 тисячі. Загалом управління ДМС України в Рівненській області цього року оформило понад 45 тисяч документів.

– Щорічне сезонне підвищення попиту на закордонні паспорти напередодні літнього сезону, – повідомляє прес-секретар відомства Валентина Олійник, – збіглось із запровадженням безвізового режиму ЄС для України. Внаслідок цього в підрозділах, у яких можна оформити біометричні документи, утворилися черги.

Задля поліпшення обслуговування населення та впорядкування прийому громадян активно впроваджуються електронні засоби керування чергою. При цьому, застерігають спеціалісти, фіксуються спроби шахрайства з електронною чергою, яка нині працює в підрозділах УДМС столиці та ще у восьми областях України, включаючи Рівненщину. Щодня відловлюються та блокуються десятки спроб автоматизованого отримання місць у черзі для подальшого перепродажу. У разі виявлення таких випадків записи до черги анулюються.

У Рівному зафіксовано спроби шахрайства з електронною чергою, яка нині працює в управлінні міграційної служби. Блоковано десятки спроб автоматизованого отримання місць у черзі для подальшого перепродажу.Міграційна служба застерігає: електронна черга передбачає лише індивідуальний запис, тому не слід купувати талони або запис до електронної черги. Всі записи, здійснені третіми особами, анулюються. І оформити документи за ними не вдасться.

Міграційна служба нагадує, що електронна черга передбачає лише індивідуальний запис, тому за будь-яких обставин не слід купувати талони або запис до електронної черги, оскільки всі записи, здійснені третіми особами, буде анульовано до дати прийому. І оформити документ за цими записами не вдасться. Також ДМС радить громадянам, які не планують найближчим часом виїжджати за кордон, почекати кілька тижнів та оформити документи у значно комфортніших умовах.

Рівняни віднедавна отримали можливість вибору, де оформляти паспорти. Біометричні документи тепер можна оформити, окрім підрозділів міграційної служби та «Паспортних сервісів», ще й у Рівненському регіональному центрі надання адміністративних послуг.

Ольга ЛЕЛЮХ

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 1 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?