Архів новин

Краса у вільному доступі | Газета 7 Днів

Краса у вільному доступі

27.07.2017 16:23
Переглядів:169

До оригінальної клумби, над створенням якої попрацювала ще один депутат Рівнеради, Любов Романюк, теж є вільний доступ.

Попри те що ця незвична клумба росте в дитячому візочку і стоїть біля приватного будинку. Таким чином пані Люба підтримала і втілила в життя задум чоловіка. Коли клумба забуяла в усій своїй красі, її фото депутатка розмістила в соціальній інтернет-мережі.

До уваги читачів! 

Редакція газети «7 днів» пропонує рівнянам, які мають бажання взяти участь у конкурсі «Квітучий двір», повідомити про квіткові досягнення свого двору за телефонами: 45-40-00, 26-65-10 чи 63-33-66. Журналіст газети на ваше запрошення завітає у ваш двір і підготує публікацію про вашу клумбу чи квітник. Конкурс триватиме до 30 вересня. Після його закінчення за результатами голосування читачів 14 жовтня, на Покрову, відбудеться нагородження переможців. Ті, чиї клумби будуть визнані найоригінальнішими, отримають від спонсора конкурсу лідера обласного Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Анатолія Сидорука подарунки: за І місце – ковану лавочку, за ІІ – ковану підставку для квітів, за ІІІ – саджанці та насіння квітів.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 13 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?