Архів новин

Будинок – старовинний, клумби – модерні | Газета 7 Днів

Будинок – старовинний, клумби – модерні

03.08.2017 09:38
Переглядів:115

Завдяки такому гармонійному поєднанню ніколи не скажеш, що затиснутий зусібіч сучасними бізнес-спорудами невеликий триповерховий будинок на вулиці Симона Петлюри, 11 – майже столітній «дідуган». Але так і є. Цегляна кладка на ньому засвідчує рік будівництва: 1926-й.

У його затишний квітучий дворик поринаєш одразу з метушливо-галасливого середмістя. Й одразу опиняєшся наче в іншому світі – квітучому і затишному. Створила цей квітучий світ і його ні на що не бажає поміняти мешканка першого поверху Галина Кулішенко. Вона сама потелефонувала до нас у редакцію, коли довідалась про конкурс, аби ми побачили, як цвітуть її величезні лілії-«грамофони». І приємно подивувала нас величезною власною колекцію квітів та екзотичних рослин, як-от інжир та авокадо.

Квіти у пані Галини всюди: на підвіконні (найбільше – улюблених орхідей), на стінах (власноруч намальовані картини і такі ж квіткові шпалери), на плетеному кошику і навіть на одязі. Чимала їх фотоколекція в її телефоні. То що вже казати про її двір, де квіти ростуть на кожному, навіть найменшенькому клаптику землі. Як ранньої весни починається цвітіння з пролісків, гіацинтів і примулок, так двір буяє до пізньої осені.

– Чоловік завжди дарував мені троянди – білі і з ледь зеленим відтінком, – розповідає жінка, показуючи новий кущ на клумбі. – Оце одну з улюбленого кольору троянд я приживила. Тепер уже доньки, Ліда і Наташа, мені дарують такі ж букети.

Справжньою зеленою оздобою стін із красивою цегляною кладкою є виноград. Він так гармонійно притулився до будівлі, що на його тлі часто приходять фотографуватися молодята.

– Дуже люблю квіти і свій дворик. Але мені прикро, – каже пані Галина, – що тепер рівняни висаджують мало квітів на своїх балконах. Достатньо одного-двох горщечків, аби милуватись красою самому і ділитися нею з людьми.

Сподіваємось, гарний особистий приклад «технаря» з творчою натурою – працівниці НУВГП Галини Кулішенко – послужить для багатьох рівнян заохоченням прикрашати квітами свої будинки, двори, а відтак – усе наше місто.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 0 =
More information?

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?