Архів новин

Чому сусіди будуть пам’ятати діда Кондратюка? | Газета 7 Днів

Чому сусіди будуть пам’ятати діда Кондратюка?

03.08.2017 09:15
Переглядів:150

Невеличкий клаптик землі біля свого будинку на вулиці Дубенській, 250 рівненський пенсіонер Анатолій Кондратюк «захопив» під квітник. Заповзятливий чоловік щороку доповнює клумбу різноманітними рослинами, вдосконалюючи композицію з декоративних квітів і городніх культур.

Про конкурс «Квітучий двір» 78-річний Анатолій Кондратюк дізнався з нашої газети, яку передплачує багато років. Ми завітали в гості до пенсіонера у день випуску газети, то зустрічав він нас зі свіжим номером «7 днів». Пенсіонер неабияк зрадів, що, крім журналіста, подивитися на його квітник завітав спонсор конкурсу лідер обласного Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Анатолій Сидорук.

– У 2015 році на цьому місці був бур’ян, – розповідає Анатолій Кондратюк. – Тоді ще була жива моя дружина, і ми з нею вирішили посадити навпроти своїх вікон плодові дерева. Купили саджанці: три яблуньки, грушу та кущі смородини. А 30 серпня того ж року деревця поламали. Дружина побачила це першою і боялася мені про це казати, бо хвилювалася за моє здоров’я. Адже коли я садив дерева, то думав, що залишу добру пам’ять онукам та всім сусідам, які смакуватимуть яблуками і грушами і пам’ятатимуть, що був такий дід Кондратюк.

Одна яблунька все ж уцілила, то Анатолій Макарович взявся до облаштування садочка-клумби з новим завзяттям. Тепер на клумбі ростуть ще вишенька і бузок. 

А навколо деревець надзвичайно веселі й барвисті квіти: флокси, гладіолуси, чорнобривці, календули, лілії, хризантеми, аквілегії, троянди, мальви та ще чимало інших, назви яких садівник-аматор не знає, зате вони гармонійно вписуються у квіткову композицію. А родзинкою клумби є городні культури: суниця, полуниця, кабачки, селера, а цього року ще й кукурудза. Нині Анатолій Макарович – удівець, але доглядати за клумбою він не перестає. Прокидаючись щоранку, визирає у вікно, дивиться на свій квітник та отримує заряд енергії від нього на цілий день. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 15 =
More information?

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?