Архів новин

Канадські фолк-музики виступлять на міському фесті | Газета 7 Днів

Канадські фолк-музики виступлять на міському фесті

03.08.2017 10:06
Переглядів:128

П’ятеро музикантів із Канади під час гастрольного турне Україною завітають і до Рівного. Вже понад 20 років динамічна музика канадського гурту «Kubasonics» тішить своїми унікальними інтерпретаціями українських мелодій.

Канадці виступлять у рамках мистецького проекту «Рівне. Літо. Музика». Послухати запальну музику можна буде 20 серпня в парку Шевченка. Гурт перетворює широкий спектр музичних традицій у шалено-енергійний стиль, називаючи його «speed folk». «Кубасонікс» випустив п’ять компакт-дисків і зіграв безліч концертів у Канаді, Україні і на Карибських островах. 

Наша довідка: Лідер гурту Браян Черевик є представником четвертого покоління українсько-канадських музикантів. Його предки – вихідці з Борщівського району на Тернопільщині, оселилися на заході Канади понад сотню років тому. Браян Черевик є не лише віртуозом, у руках якого оживають понад два десятки українських народних інструментів (включно з цимбалами, бандурою, лірою та сопілкою). Він ґрунтовно досліджує музику української діаспори. До складу «Кубасонікса» входить його дочка – скрипалька-віртуозка Марія, син Джейкоб, який грає на ударних, а також гітарист Деррен Браун і контрабасист Мет Гендер. «Кубасонікс» вважає своєю місією популяризацію української музики поза українськими діаспорними спільнотами. 

Аліна БУТКЕВИЧ

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 9 =
More information?

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?