Архів новин

Наші скрипалі зірвали бурхливі овації в Болгарії | Газета 7 Днів

Наші скрипалі зірвали бурхливі овації в Болгарії

03.08.2017 10:00
Переглядів:90

Народний ансамбль скрипалів «Арієтта» привіз до Рівного гран-прі.

Музиканти підкорили журі та глядачів Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу «Samocvity aqua fest 2017», який відбувся в Сонячному Березі в Болгарії.

У багатожанровому фестивалі-конкурсі брали участь музичні й танцювальні колективи та солісти з України, Боснії, Хорватії, Грузії та Болгарії. Серед представників України був і наш ансамбль «Арієтта» Рівненського міського палацу культури. Наші скрипалі завоювали міжнародне журі завдяки злагодженому виконанню, чистому звучанню та витонченому підбору репертуару. Результат закономірний – гран-прі.

– Всі учасники виконували по два твори, а нашим скрипалям дали можливість зіграти чотири плюс ще один на біс, – розповідає художній керівник та диригент ансамблю «Арієтта» Валентина Подолянчук. – У нашу програму я включила твори українських і зарубіжних авторів. Спершу виконали «Сповідь» Оксани Герасименко, наступний твір – «Прекрасна кубинка» Хосе Уайта, далі «Забуття» та «Чао Париж» Астора П’яццолли. А на біс – твір українського композитора Корбана «Чарльстон».

Кожен виступ рівнян супроводжувався бурхливими оваціями, навіть деякі члени журі, не стримуючи емоцій, кричали «браво!». Ще одне призове місце на фестивалі завоювала рівнянка Оксана Закалюжна, яка виступала сольно. До трофеїв рівнян можна зарахувати і гран-прі скрипальки-солістки Евеліни Подолянчук. Талановита львівянка, яка нині навчається в музичній академії в Австрії, є онукою Валентини Подолянчук. На фестиваль її запросила бабуся.

Болгарам настільки сподобався рівненський колектив «Арієтта», що вони запросили рівнян на наступний рік з концертною програю в місто Несебр.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
12 + 0 =
More information?

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?