Архів новин

У спеку люди менше ходять в аптеку | Газета 7 Днів

У спеку люди менше ходять в аптеку

03.08.2017 08:20
Переглядів:126

Необхідні для лікування медикаменти в рамках урядової програми «Доступні ліки», яка почала діяти в Україні з квітня цього року, отримало понад 73 тисячі мешканців області.

Із 1 серпня Міністерство охорони здоров’я майже на чверть збільшило перелік ліків, які хворі на серцево-судинні недуги, діабет ІІ типу та бронхіальну астму зможуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою.

– За чотири місяці дії урядової програми, – розповідає заступник начальника міського управління охорони здоров’я Вікторія Покоєвчук, – ми оплатили аптечні реєстри на суму 1 мільйон 600 тисяч гривень. Очікуємо додаткові кошти, адже держава, яка спочатку передбачила на «Доступні ліки» 500 мільйонів, додатково виділила на цю справу ще 200 мільйонів гривень до кінця року. Водночас на понад 40 позицій збільшено реєстр препаратів, які беруть участь у цій програмі. Якщо раніше їх було 157, то тепер у переліку 199 препаратів від 43 виробників, з яких 21 – країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 3 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?