Архів новин

Боржникам не призначатимуть субсидії | Газета 7 Днів

Боржникам не призначатимуть субсидії

08.08.2017 09:44
Переглядів:257

Якщо буде інформація про прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний строк не призначається. 

Управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому інформує, що відповідно до п. 14 Порядку надання населенню субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р № 848 (із змінами) у разі отримання інформації від надавачів послуг про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний термін (з 1.05.2017 р.) не призначається.

Одержувачам субсидії, які були поінформовані про наявність у них боргів з оплати житлово-комунальних послуг і  протягом двох місяців з дати інформування про наявність боргів документально підтвердили сплату заборгованості або уклали договір реструктуризації – субсидія буде перерахована з дати закінчення попередньої субсидії (1.05.2017), в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердить сплату заборгованості або укладання договору.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 7 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?