Архів новин

За раз знесли майже 20 кіосків | Газета 7 Днів

За раз знесли майже 20 кіосків

10.08.2017 09:23
Переглядів:128

Таку кількість МАФів демонтували  наприкінці минулого тижня на території колишнього гіпермаркету «Літа», що на вулиці Грушевського, 2а. Обійшлося без протистояння і протестів. 

Можливо, цього разу ніхто з власників малих архітектурних форм не чинив опору, бо ці кіоски стояли без діла. А може, спрацював фактор несподіванки, адже демонтаж незаконно встановлених МАФів відбувся на підставі рішення міськвиконкому без зайвого розголосу. 

До слова, у Рівному створили карту, на якій згодом буде зображено місцерозташування та інформація про власників усіх МАФів на території міста. Нині вона на стадії наповнення. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови Рівного Віталій Герман

– Відтепер кожен рівнянин зможе без зайвого клопоту дізнатися, чи законно встановлений той чи інший кіоск у Рівному. Місто повинне знати своїх героїв в обличчя,– пише Віталій Герман.

На стадії наповнення також, зі слів заступника міського голови, реєстр містобудівних умов та обмежень, виданих після 10 червня 2017 року, та відповідна інтерактивна карта забудов міста. 

– На офіційному сайті управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради, – зауважує Віталій Герман, – є можливість ознайомитися з генеральним планом міста, планом зонування території міста, переліком адміністративних послуг, нормативно-правовою базою у сфері містобудування та архітектури тощо.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 3 =
More information?

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?