Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2017
 

Реклама

За рік до Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Рівнегаз» звернулось 110 тисяч споживачів | Газета 7 Днів

За рік до Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Рівнегаз» звернулось 110 тисяч споживачів

10.08.2017 09:45

Уже рік, як для споживачів газу в Рівного та Рівненського району діє новий Центр обслуговування (ЦОК). Завдяки цьому понад 115 тисяч клієнтів ПАТ «Рівнегаз» можуть не лише швидко та якісно отримувати консультації з газових питань, а й здійснювати в одному місці всі необхідні операції – від оплати послуг до отримання технічних умов на приєднання до мереж.

а рік роботи до Центру обслуговування споживачів звернулось майже 110 тисяч споживачів природного газу. Найпоширеніші питання – консультації із приводу розрахунків, приєднання до газових мереж, встановлення лічильників, звернення за довідками, передача показань лічильників.

Фахівці ЦОКу за день приймають близько 530 споживачів природного газу. 

У клієнтській зоні працює 

17 комунікабельних менеджерів, які володіють універсальними навичками і можуть надати консультації з широкого кола питань із газопостачання.

– Один із важливих позитивних моментів роботи ЦОКу – значне зменшення часу очікування обслуговування клієнта. Зазвичай відвідувачі встигають вирішити свої питання за хвилину-дві, у пікові періоди – за 6–9 хвилин. До відкриття Центру час на обслуговування одного споживача сягав до 30 хвилин, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Рівнегаз» Володимир Новосад.

Зручним нововведенням для клієнтів ЦОКу стала автоматизована електронна черга. Програмне забезпечення дозволяє оптимально розподілити клієнтські потоки, а завдяки голосовим повідомленням та електронним табло споживачів інформують щодо наявності і номера місця вільного фахівця.

Відкриття ЦОКу стало черговим етапом реалізації комплексної стратегії переходу до європейських стандартів клієнтського сервісу газової галузі Рівненщини. Цього року такий центр обслуговування відкриють у Здолбунові, також у планах – відкриття ЦОКу в Дубні.

Наша довідка

ПАТ «Рівнегаз» у 2016 році транспортувало 506,2 мільйона кубометрів блакитного палива. Природним газом на Рівненщині користується понад 256 тисяч сімей і близько 3 тисяч юридичних осіб.

Вікторія ЛЕВЧУК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 15 =
More information?

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу