Архів новин

За рік до Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Рівнегаз» звернулось 110 тисяч споживачів | Газета 7 Днів

За рік до Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Рівнегаз» звернулось 110 тисяч споживачів

10.08.2017 09:45
Переглядів:574

Уже рік, як для споживачів газу в Рівного та Рівненського району діє новий Центр обслуговування (ЦОК). Завдяки цьому понад 115 тисяч клієнтів ПАТ «Рівнегаз» можуть не лише швидко та якісно отримувати консультації з газових питань, а й здійснювати в одному місці всі необхідні операції – від оплати послуг до отримання технічних умов на приєднання до мереж.

а рік роботи до Центру обслуговування споживачів звернулось майже 110 тисяч споживачів природного газу. Найпоширеніші питання – консультації із приводу розрахунків, приєднання до газових мереж, встановлення лічильників, звернення за довідками, передача показань лічильників.

Фахівці ЦОКу за день приймають близько 530 споживачів природного газу. 

У клієнтській зоні працює 

17 комунікабельних менеджерів, які володіють універсальними навичками і можуть надати консультації з широкого кола питань із газопостачання.

– Один із важливих позитивних моментів роботи ЦОКу – значне зменшення часу очікування обслуговування клієнта. Зазвичай відвідувачі встигають вирішити свої питання за хвилину-дві, у пікові періоди – за 6–9 хвилин. До відкриття Центру час на обслуговування одного споживача сягав до 30 хвилин, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Рівнегаз» Володимир Новосад.

Зручним нововведенням для клієнтів ЦОКу стала автоматизована електронна черга. Програмне забезпечення дозволяє оптимально розподілити клієнтські потоки, а завдяки голосовим повідомленням та електронним табло споживачів інформують щодо наявності і номера місця вільного фахівця.

Відкриття ЦОКу стало черговим етапом реалізації комплексної стратегії переходу до європейських стандартів клієнтського сервісу газової галузі Рівненщини. Цього року такий центр обслуговування відкриють у Здолбунові, також у планах – відкриття ЦОКу в Дубні.

Наша довідка

ПАТ «Рівнегаз» у 2016 році транспортувало 506,2 мільйона кубометрів блакитного палива. Природним газом на Рівненщині користується понад 256 тисяч сімей і близько 3 тисяч юридичних осіб.

Вікторія ЛЕВЧУК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 10 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?