Архів новин

Музичній школі привезли інструменти з Німеччини | Газета 7 Днів

Музичній школі привезли інструменти з Німеччини

11.08.2017 12:31
Переглядів:151

Рівненська дитяча музична школа № 1 ім. Лисенка отримала в подарунок від німецького товариства «Друзі села Мочулки» синтезатор та унікальну гітару вартістю 10 тисяч євро. Музичні інструменти вручив педагогам школи голова громадської організації «Спілка друзів села Мочулки» Вальтер Манц.

Директор музшколи Олександр Приходько дуже зрадів такому дорогоцінному подарунку. Він розповів гостям, що музичній школі вже 78 років, отже вона постійно потребує оновлення інструментів:

– У нас, вважайте, гітарно-фортепіанна школа. Адже маємо 90 гітаристів та 300 піаністів. Ці інструменти нам надзвичайно потрібні, то ми дуже вдячні за такий подарунок.

Вальтер Манц розповів, що гітару подарував школі один із членів товариства, всесвітньо відомий музикант, який не захотів називати своє ім’я.

– У нашому товаристві по всій Німеччині є понад 400 членів, – розповів Вальтер Манц. – Вони мають багато ідей. Серед них і така: подарувати музичні інструменти дітям, які мають музикальні здібності, але не мають фінансових можливостей. Інструменти, які ми привезли цього разу, – символічні. Поспілкувавшись із керівництвом музичної школи, ми збагнули, в яких інструментах тут мають потребу.

А в музичній школі підготували для шанованих гостей міні-концерт. 

 Перед ними виступили вихованець музичної школи Віталій Кісельчук та викладач Анатолій Цимбалюк. Вони зіграли кілька творів на гітарах.

А ще на зустрічі був присутній заступник міського голови Віталій Герман. Він вручив для німецьких благодійників сувенірні набори на згадку про наше місто і подякував їм за таку допомогу.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 18 =
More information?

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?