Архів новин

ПриватБанк реалізував програму швидкого кредитування громадян | Газета 7 Днів

ПриватБанк реалізував програму швидкого кредитування громадян

11.08.2017 13:27
Переглядів:966

Відтепер мешканці Рівненської області мають можливість отримати оперативну кредитну допомогу завдяки новому сервісові ПриватБанку«Швидкий кредит». Клієнти зможуть без застави взяти позику до 50 тисяч гривень на будь-які потреби всього за 20 хвилин.

– У житті кожної людини час від часу настає той момент, коли терміново потрібні гроші, а часу на оформлення документів та пошук поручителів немає, – розповідаєкерівник напрямку «Оплата частинами» Північно-Західного РУ ПриватБанку Ольга Загребельна. – Якраз для таких випадків, коли кошти потрібні вже зараз, ПриватБанк реалізував програму «Швидкий кредит». Для отримання коштів клієнту необхідно звернутись в будь-яке відділення банку, де спеціалісти з обслуговування оформлять відповідну угоду та нададуть компетентну консультацію.

«Швидкий кредит» це сервіс отримання бажаної суми в рамках ліміту «Оплата частинами» на будь-яку картку клієнта. Сума кредитування розділяється на термін оформлення кредиту та сплачується регулярними платежами щомісячно. Сума швидкого кредитування може становити до 50 тисяч, а термін угоди – до 10 місяців.

За цією програмою клієнт оплачує перший платіж лише через 30 днів після оформлення угоди та має можливість дострокового погашення на прозорих і чесних умовах. Зауважимо, що зарахування суми «Швидкого кредиту» можливе накартку для виплат, що дає можливість клієнту отримати готівку, не сплативши додаткових комісій за зняття.

https://shvidkiy-kredit.privatbank.ua/

 

 

Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?