Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2017
 

Реклама

Рівнян запросять на веломаршрут по знівечених бурштинокопачами землях | Газета 7 Днів

Рівнян запросять на веломаршрут по знівечених бурштинокопачами землях

11.08.2017 13:17

Клесівська територіальна громада, що в Сарненському районі, розробляє велосипедний туристично-оздоровчий маршрут, який буде позначений на туристичній карті Рівненщини.

– Потрібно ж якось перетворити наш негатив на позитив, – розповідає клесівський селищний голова Василь Гринник, маючи на увазі місцеві реалії – понівечену землю в місцях видобутку бурштину, яку залишили після себе незаконні старателі і яка нагадує тепер місячну поверхню. – Окремі іноземці вже виявили бажання побачити все на власні очі. Таким чином вони підказали нам ідею з прокладенням велосипедного маршруту. Чому це буде саме веломаршрут? Бо це здорово. До того ж спробуйте-но проїхатись по тому «місячному» пейзажу іншим транспортом! Я вже заохочую клесівців задуматись про відкриття міні-готелів і готуватися до прийому туристів.

Для тих, кого цікавить наш край, маршрут буде надзвичайно цікавий ще й тим, що він проляже через лісництво.

А чого тільки вартий Клесівський «Версаль» – унікальний дендропарк на території тамтешнього лісництва з безліччю зелених скульптур!

Багатьох вабить і Коплище – природна водойма глибиною до 36 метрів на місці колишнього кар’єру часів панської Польщі. Вода в ньому голубого кольору. Навіть раки, які там водяться, мають голубий відтінок. У воді є гліцерин, то вона цілюща: швидко гоїть рани на шкірі. В обрамленні скал і альтанок водойма буквально зачаровує зір.

Та й велотранспорт у селищі Клесів давно і надійно прижився.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 3 =
More information?

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу