Архів новин

Рівнян запросять на веломаршрут по знівечених бурштинокопачами землях | Газета 7 Днів

Рівнян запросять на веломаршрут по знівечених бурштинокопачами землях

11.08.2017 13:17
Переглядів:254

Клесівська територіальна громада, що в Сарненському районі, розробляє велосипедний туристично-оздоровчий маршрут, який буде позначений на туристичній карті Рівненщини.

– Потрібно ж якось перетворити наш негатив на позитив, – розповідає клесівський селищний голова Василь Гринник, маючи на увазі місцеві реалії – понівечену землю в місцях видобутку бурштину, яку залишили після себе незаконні старателі і яка нагадує тепер місячну поверхню. – Окремі іноземці вже виявили бажання побачити все на власні очі. Таким чином вони підказали нам ідею з прокладенням велосипедного маршруту. Чому це буде саме веломаршрут? Бо це здорово. До того ж спробуйте-но проїхатись по тому «місячному» пейзажу іншим транспортом! Я вже заохочую клесівців задуматись про відкриття міні-готелів і готуватися до прийому туристів.

Для тих, кого цікавить наш край, маршрут буде надзвичайно цікавий ще й тим, що він проляже через лісництво.

А чого тільки вартий Клесівський «Версаль» – унікальний дендропарк на території тамтешнього лісництва з безліччю зелених скульптур!

Багатьох вабить і Коплище – природна водойма глибиною до 36 метрів на місці колишнього кар’єру часів панської Польщі. Вода в ньому голубого кольору. Навіть раки, які там водяться, мають голубий відтінок. У воді є гліцерин, то вона цілюща: швидко гоїть рани на шкірі. В обрамленні скал і альтанок водойма буквально зачаровує зір.

Та й велотранспорт у селищі Клесів давно і надійно прижився.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 5 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?