Архів новин

В комунальну власність повернуто приміщення вартістю 56 тисяч гривень | Газета 7 Днів

В комунальну власність повернуто приміщення вартістю 56 тисяч гривень

11.08.2017 10:57
Переглядів:113

За результатами здійснення Сарненською місцевою прокуратурою представницьких повноважень щодо захисту інтересів держави у сфері комунальної власності в поточному році до господарського суду Рівненської області пред’явлено в інтересах органу місцевого самоврядування 2 позови до фізичних осіб підприємців з вимогою повернути приміщення загальною площею 48,1 м2.

Як повідомляють у Сарненській місцевій прокуратурі підставою для звернення до суду з вищенаведеними позовними заявами слугували допущені сторонами порушення вимог ст.ст.793 та 794 ЦК України щодо недотримання вимог нотаріального посвідчення договорів оренди комунального майна.

Погодившись з доводами, наведеними представниками прокуратури, 20.07.2017 господарським судом Рівненської області позовні заяви керівника Сарненської місцевої прокуратури задоволено, відповідачів зобов’язано повернути органу місцевого самоврядування приміщення комунальної власності загальною площею 48,1 м2 , вартістю 56,5 тис. гривень.

 

Питання додержання вимог законодавства під час розпорядження, передачі в оренду державного та комунального майна перебуває на постійному контролі у Сарненській місцевій прокуратурі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 5 =
More information?

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?