Архів новин

Якщо ви зекономили субсидію, то отримаєте економію грошима | Газета 7 Днів

Якщо ви зекономили субсидію, то отримаєте економію грошима

17.08.2017 09:26
Переглядів:166

Стосується це не всіх субсидантів. А тільки тих домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, отримували субсидію і зекономили. Такі споживачі мають можливість отримати зекономлені кошти. Залишок їм перерахують на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі.

Йдеться про відшкодування суми, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. м природного газу (станом на 1 травня), або вартості 150 кВт-год електричної енергії (залежно від типу індивідуального опалення).

Списки осіб, у яких є відповідні суми невикористаної субсидії, вже подано до управління праці та соціального захисту населення підприємствами виробниками/виконавцями послуг з газо- та електропостачання. Споживачів, які мають право на компенсацію, про це повідомлять працівники соцзахисту.

Люди, які зекономили субсидію та розраховують на компенсацію, після повідомлення мають подати до управління праці та соціального захисту населення заяву, в якій потрібно вказати реквізити банківського рахунку.

Василь МАРУЩЕНКО

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 7 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?