Архів новин

Подарунок до ювілею зробило собі ОСББ «Галицького-4» | Газета 7 Днів

Подарунок до ювілею зробило собі ОСББ «Галицького-4»

25.08.2017 10:46
Переглядів:158

Мешканцям багатоповер-хівки на вулиці Данила Галицького, 4 нині й самим не віриться, що їм власноруч вдалося зробити з колись зашарпаного будинку взірцеву оселю, на контру із заздрістю позирають сусіди. Щоправда, на створення комфортних умов проживання у них пішло немало-небагато – десять років.

Вони ще 10 років тому створили об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. І відтоді ніколи не пошкодували, що наважилися стати одними з піонерів реформування житлово-комунальної сфери Рівного. Адже за час існування ОСББ, яким незмінно керує Галина Похильчук, мешканці зуміли не тільки повністю обновити свій 40-річний будинок, а й до мінімуму скоротити витрати на комунальні послуги. 

– Звичайно, робили все поетапно, – розповідає Галина Похильчук, яка нині, до речі, взяла на себе ще й додаткові громадські обов’язки секретаря ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне». – Спершу відремонтували покрівлю, пізніше замінили інженерні мережі (водопостачання, труби для подачі гарячої води і каналізаційні). Згодом взялися за реалізацію енергоефективних проектів: встановили прилад обліку тепла, замінили в місцях загального користування вікна та двері на енергозберігаючі, а на додачу встановили ще й вхідні з домофоном. Усе це позначилося на сумах у пла-тіжках, які стали суттєво меншими. Не поскупилися й на енергоефективні світильники. Відтак, якщо раніше щомісяця за освітлення під’їзду платили в середньому 350, то зараз – 88 гривень. 

Квіткою у справі благоустрою будинку стало завершення утеплення багатоповерхівки, яке проводили впродовж трьох років і недавно завершили. Це стало хорошим подарунком до першого ювілею ОСББ. 

– За створені для наших мешканців комфортні умови, – каже Галина Петрівна, – насамперед дякуємо міському голові Володимиру Євгеновичу Хомку. Бо коли б не започаткована ним Муніципальна програма сталого розвитку і особиста підтримка об’єднань співвласників, то мало що із задуманого мам би вдалося. 

А ще хочемо подякувати генеральному директору ПП «Галспецбуд» Олександру Кушніру, директору Володимиру Скібчику та будівельній бригаді цього підприємства, які не тільки зробили будинок гарним, а й з мешканцями багатоповерхівки зріднилися.

Василь БУСЬКО

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 9 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?