Архів новин

Підприємці виживають не завдяки, а всупереч підтримці влади | Газета 7 Днів

Підприємці виживають не завдяки, а всупереч підтримці влади

31.08.2017 10:06
Переглядів:230

Хто б у нас не йшов до управління державою, перед виборами всі обіцяють підтримку малому бізнесу. Коли ж доходить до діла, підприємців обкладають такими податками й поборами, що багатьом доводиться чи порушувати закон і ховати прибутки в тінь, чи взагалі закриватися.

У нашому місті є 26,2 тисячі суб’єктів підприємницької діяльності. Від початку року 2236 підприємців (юридичних і фізичних осіб) ліквідували свій бізнес. А створили і зареєстрували його 1740 суб’єктів підприємницької діяльності.

3 вересня в Україні відзначають День підприємця. У Рівному  це свято для  понад 26 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності.

Тим часом, як свідчить податкова статистика, місцевий бюджет більшою мірою наповнюється саме завдяки підприємництву. Так, у першому півріччі цього року надходження до зведеного бюджету від діяльності малих підприємств та фізичних осіб – підприємців становили 611,6 мільйона гривень. У загальному обсязі надходжень їхня частка становить 55,3 відсотка. Частка надходжень до місцевого бюджету від суб’єктів малого бізнесу ще вища – 71,2 відсотка. Очевидно, що за таких умов малий бізнес – саме той сегмент економіки, на який владі слід би робити ставку, а не душити підприємництво надмірним оподаткуванням.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 13 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?