Архів новин

Подбати про кожух ОСББ повинні влітку | Газета 7 Днів

Подбати про кожух ОСББ повинні влітку

31.08.2017 09:56
Переглядів:224

Як підготувати свій будинок до зимового періоду, аби в морози не виникало проблем і, чого доброго, аварій? Щоби дізнатися про всі аспекти цієї, безперечно, непростої справи, численні керівники ОСББ, житлово-комунальних підприємств й приватні управителі збиралися минулого тижня на спільну з керівництвом служб міста, які надають житлово-комунальні послуги, виробничо-технічну нараду.

Відкрив її – і це відразу каже про неабияку важливість теми – міський голова Рівного Володимир Хомко:

– Мене завжди тривожить ситуація з підготовкою до зими, а особливо в будинках, де працюють нові голови ОСББ, та в новостворених ОСББ. Ті, хто пройшов уже кілька зим, знають, що і як робити. Нові не знають. Але, подобається нам це чи не ні, створили вже об’єднання в будинку чи ще не встигли, будинок – це приватна власність мешканців. І скаржитися, якщо взимку щось піде не так, нема кому – тільки собі. Завдання влади – допомогти людям усе зробити правильно.

Відразу голови ОСББ закидали міського голову проханнями про допомогу і підтримку та запитаннями. Мер відповіді дав по суті, а щодо декількох проблем призначив зустрічі, щоб розібратися на місці.

Інструктували і роз’яснювали головам ОСББ про особливості експлуатації інженерних мереж водопостачання, водовідведення й теплопостачання заступниця начальника управління ЖКГ Олена Москальчук, директор ТОВ «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький, секретар Ради голів ОСББ Галина Похильчук. Здається, слухачі все зрозуміли, хоч дехто з них зізнався: голова від кількості проблем йде обертом.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?