Архів новин

Як зупинити серцевий напад всього за хвилину | Газета 7 Днів

Як зупинити серцевий напад всього за хвилину

31.08.2017 10:48
Переглядів:116

Може, хтось думає, що це йому знати необов’язково. Бо ж є швидка допомога. У разі чого можна викликати її, то вона допоможе. Але ж хіба не буває, що людина помирає ще до приїзду швидкої? Цей спосіб реально може врятувати комусь життя.

Першим цей фантастичний ефект помітив знаменитий травник Джон Крістофер. Він усю свою медичну кар’єру шукав чудодійний засіб, який би допоміг людям уникати серцевих нападів, і навіть придумав особливу формулу, яка складається з 50 різних трав.

Та одного разу він знайшов інгредієнт, що перекреслив усю його попередню роботу. Цей інгредієнт – каєнський перець.

Крістофер з’ясував, що ця чудова приправа здатна зупинити серцевий напад всього за 50 секунд. За його словами, цей метод уже врятував тисячі життів! Отже, для початку переконайтесь, що цей чудовий перець завжди є на вашій кухні.

Як його використовувати?

Цей перець – один з різновидів перцю чилі. Він росте в Індії та Південній Америці, а продається, як правило, у продуктових супермаркетах. 

Коли хтось із членів вашої сім’ї скаржиться на різкий біль у грудях, негайно візьміть чайну ложку молотого каєнського перцю, розмішайте у склянці води і дайте людині випити. Щоб це спрацювало, потрібно, щоб людина була при свідомості. Коли ж вона вже знепритомніла, спробуйте взяти екстракт каєнського перцю і влити декілька крапель під язик непритомному. Це також може спрацювати.

Секрет методу полягає в тім, що цей перець – потужний стимулятор. Він збільшує частоту серцевих скорочень і дозволяє організму швидше прокачувати кров. Крім того відомо, що він моментально зупиняє внутрішню кровотечу, якщо вона вже розпочалась. Багато експертів у галузі охорони здоров’я кажуть, що якби всі люди знали цей трюк, можна було б врятувати багато життів.

Олександра ВАЩУК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?