Архів новин

Міський голова Рівного відвідав міжнародну виставку з енергоощадності | Газета 7 Днів

Міський голова Рівного відвідав міжнародну виставку з енергоощадності

07.09.2017 13:53
Переглядів:282

Як зекономити на надто дорогих енергоресурсах? Питання це вкрай важливе нині і для хазяїна малесенького домогосподарства, і для ощадливого голови ОСББ, і для завідувачки дитячого садочка, і для професійних управителів житлом. Тим більше – для міської влади Рівного.

Отож сьогодні одним із перших, хто прийшов оглянути численні стенди підприємств-учасників ІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки СЕТ-2017 (Сучасність. Енергозбереження. Технології), був міський голова Рівного Володимир Хомко.

Здається, що найдовше мер затримався коло намету Рівнеоблводоканалу.

– Що з побаченого сьогодні вас найбільше зацікавило? – спитав у Володимира Євгеновича наш кореспондент.

– Радію: всі міські мережі водопроводу і каналізації тепер занесені в інтерактивну карту, будь-який об’єкт, ділянку магістралі за мить можна побачити на моніторі. Колись, працюючи директором водоканалу, я тільки мріяв про таке, а нині ця система втілена в життя, – відверто поділився враженнями Володимир Хомко. – Це безумовно поліпшує якість і швидкість ремонтних робіт, надійність постачання води й культуру експлуатації мереж. А ще побачив на цій виставці багато хороших труб, у тому числі й попередньо ізольованих. За всіма новинками в галузі енергозбереження та теплопостачання я слідкую регулярно. Але мене більше цікавить те, що можна використати в міському господарстві вже і сьогодні. 

CЕT-2017 в Рівному – це понад п’ятдесят учасників, які зібралися, щоб продемонструвати і небачені новинки в галузі, і відпрацьовані та вивірені роками технології. Їх об’єднала спільна надважлива місія: допомогти рівнянам заощадити на використанні електроенергії, води, на споживанні газу і тепла. Міжгалузева виставка працюватиме і завтра. Її учасники готові і навчити цьому, порадити найкраще рішення для кожного випадку, і забезпечити потрібними матеріалами і обладнанням.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Ан

Можете в Рівне(надам ділянку 15 сот та ідею з енергоефект) зробити ЕНЕРГОЕФЕКТбудинок +отоплення теплові насоси+вітряк або сон.панелі.Поставити в дворі електроавто.Я буду проживати з дружиною та донькою -зможете використати як рекламу.Це буде стимулом для оточуючих робити так та кроком до перемоги над мордором

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?