Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
27
28
29
30
 
Листопад 2017
 

Новини Рівного | Газета 7 Днів

Новини Рівного

All news

Близько 40 діток села Новий Корець, що на Рівненщини, будуть виховуватися у новому та сучасному приміщенні. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

... Читати далі»

Сьогодні до благодійної акції газети «7 днів» приєдналося ще багато добрих, милосердних, щирих людей.

... Читати далі»

В Україні назвали 20 найпрогресивніших мерів.

... Читати далі»

У Рівному експонується виставка картин, створених манікюрним лаком.

... Читати далі»
Салат із вермішелі
24.11 10:54
Дозвілля

Продовжуємо публікувати рецепти страв читачів, надіслані на конкурс «Все про макарони» від торгової марки «ВІЛІС», яка випускає в нашому місті найкращі макарони найширшого асортименту.

 

... Читати далі»

Газета «7 днів» видала спецвипуск «7-й день». У ньому вміщено 20 унікальних історій, знайдених журналістами тижневика «7 днів» у прозі буденного життя Рівного і рівнян. Зло і добро, підступність і милосердя, жадність і щедрість, любов і ненависть. Як це уживається в людях, у сім’ях, у долях? Історії протистоянь. Вони стали газетними бестселерами одразу після випуску газети. Ми зібрали їх усі разом у спецвипуску «7-й день», щоб реалізувати цей спецвипуск на користь… святого Миколая. 

Ми маємо для цього святого благодійника конкретні адреси конкретних дітей. Це троє сиріт із Тинного, якими опікується бабуся: Марійка, Миколка і Денис Ведлери, та чотиримісячні близнята Миколка й Олексій Барась. Фото цих дітей, їхні життєві історії та розповіді про ті гострі потреби, які вони мають, і про те, що хотіли б отримати від святого Миколая, шукайте в публікаціях нижче.

... Читати далі»

Для роботи патронатними вихователями Рівненський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шукає сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

... Читати далі»

У листопадові дні в редакції «7 днів» презентували книгу про голокост у Рівному, докладні історичні розвідки.

 

... Читати далі»
Життя на нервах
24.11 10:19
Проза життя

Де тебе носить? Скільки можна говорити? Чорти б тебе забрали! У мене не сто рук! Заткнешся ти нарешті! Дай мені спокій! А я попереджала! Відстань! От, блін! Як ти мене дістав!

 

... Читати далі»

Керівництво підприємства «Моріон» та підприємці ринку разом з тимчасовою контрольною комісією Рівненської міської ради налагодили плідну співпрацю, щоб конструктивно, зважаючи на перспективи, вирішити, як ринку працювати далі.

 

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу