Архів новин

Масштабний капремонт як результат спільних зусиль | Газета 7 Днів

Масштабний капремонт як результат спільних зусиль

13.09.2017 14:27
Переглядів:100

Наш будинок змінився просто на очах завдяки капремонту, який нам вдалося реалізувати у рамках міської Муніципальної програми сталого розвитку.

Два роки тому мешканці нашого будинку, № 5а, що на вулиці Фабричній, створили ОСББ «Венера+». Тоді ж, як і належить справжнім господарям, взялися за його модернізацію. Подужати її самотужки мешканці нашої дев’ятиповерхівки не змогли б. Отож ми змушені були звернутись із проханням про допомогу до міського голови Рівного Володимира Хомка. Пройшовши конкурсний відбір, нас включили в Муніципальну програму сталого розвитку, за якою місто взяло на себе більшу частку витрат по проекту – 70 відсотків. Бо навіть решту 30 відсотків коштів нашим мешканцям було зібрати нелегко. Адже більшість членів нашого об’єднання (70–80 відсотків) – це малозабезпечені люди: пенсіонери, у тому числі 18 одиноких, та сім’ї з дітьми.

Активно долучилося до реалізації проекту міське управління економіки. Можна сказати, воно стало нашим проводирем у цій програмі. Завдяки професіоналізму його працівників ми не мали жодних проблем із технічною документацією.

Виконавцями ж робіт із капітального ремонту нашого будинку, а це утеплення фасаду, ремонт покрівлі, заміна дверей і вікон технічних та допоміжних приміщень, були сумлінні підрядники з ПП «Рівнеспецбуд». До цього вибору нас схилила велика відповідальність підрядників і висока якість виконаних у стислі терміни робіт. Робітники трудилися з повною самовіддачею під умілим керівництвом виконроба Василя Краська. Щоразу, коли виникала найменша потреба, безпосередньо на місці оперативно вирішували всі питання керівники підрядної організації – директор ПП «Рівнеспецбуд» Василь Нестор і головний інженер Олександр Матвієць.

У результаті цієї співпраці наш будинок набув ошатного вигляду, тепло і затишно стало у квартирах, поменшали рахунки за теплопостачання. Зник і головний біль для мешканців верхнього, дев’ятого поверху через дах, який протікав, а нашому будинку вже 37 років.

Крім того, за сприяння мера і депутатів міської ради нас включили в міську програму «Дитячий майданчик у кожний двір», тож на нашій прибудинковій території цього літа з’явився новий дитячий майданчик.Нам приємно відчувати постійну підтримкувсіх наших починань. За міською програмою в роботі вже і наступний проект – з облаштування спортивного майданчика у нашому дворі.

Тетяна АНДРІЙЧУК, голова ОСББ «Венера+»

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 3 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?