Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2017
 

Музичний сезон у Рівному відкриє віртуоз-скрипаль із Києва | Газета 7 Днів

Музичний сезон у Рівному відкриє віртуоз-скрипаль із Києва

03.10.2017 18:04
Переглядів:279

У Рівненській обласній філармонії все готове до відкриття 77-го концертного сезону. Чекають на столичну зірку, заслуженого артиста України, віртуоза-скрипаля Назарія Пилатюка. Він виступить на сцені залу камерної та органної музики 5 жовтня.

Про цю й багато інших запланованих подій сезону розповідав напередодні його відкриття директор філармонії Микола Орешко:

– Назарій Пилатюк виступить у Рівному вперше. У нього романтична, вишукана програма з творів європейських і українських композиторів. Оркестр філармонії підготувався, аби грати з ним, уже давно. Диригувати тепер буде Юрій Скрипник: він молодий, відомий в Рівному та Україні, й дуже креативний.

 У філармонії намагатимуться щомісяця організовувати концерти закордонних виконавців. Уже 19 жовтня для рівнян зіграє Пітер Діке, відомий органіст з Німеччини. А взагалі, сезон 2017-18 року запланували так, щоби рівняни мали можливість насолоджуватися різноманітною, змістовною, здебільшого вітчизняною та європейською класикою. Проведуть традиційні рівненські «Органний собор» і фестиваль камерної музики. Продовжиться успішний виїзний проект «Музика в замках». Почують у Рівному і в багатьох містах країни спів Антоніни Матвієнко в супроводі нашого симфонічного оркестру. Щомісяця якоїсь неділі в органній залі даватимуть дитячі опери, концерти для дітей. Будуть і концерти серії «Дитячий абонемент». Отож рівнянам і цього концертного року буде куди піти, щоби провести змістовне і насичене дозвілля. Було б бажання і сила волі відірватися від дивана, телевізора та соцмереж.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 5 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?