Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2017
 

Реклама

Не один переможець, а цілих два | Газета 7 Днів

Не один переможець, а цілих два

05.10.2017 10:55

Завершився конкурс нашої газети «Якщо відпочивати, то сім’єю». Призи переможцям вручив спонсор конкурсу депутат Рівнеради Олександр Чубай. Щоб нагородити переможців, він зустрівся із сім’ями Матвійчуків та Ягущиних-Мельничук, минулої п’ятниці в редакції газети «7 днів» на вулиці Поштовій, 2.

 Це була неформальна зустріч, під час якої і конкурсанти, і спонсор, і журналісти газети «7днів», які готували конкурсні матеріали до друку, цікаво поспілкувалися, обмінялися досвідом сімейного відпочинку, адресами, телефонами і контактами. І все це – за чаєм зі смачним «Київським тортом від спонсора конкурсу депутата Рівнеради Олександра Чубая.

 

Конкурсна комісія у складі спонсорів конкурсу – депутата Рівнеради Олександра Чубая, нотаріуса Тетяни Фесюк, та журналістів редакції газети «7 днів», які готували публікації конкурсантів до друку та рахували голоси, віддані за учасників конкурсу на нашій сторінці у Facebook, підбила підсумки і вирішила:

 Розділити приз спонсорів на двох конкурсантів, оскільки жодна з розповідей лідерів конкурсу не є настільки вагомою, щоб нероздільно зайняти перше місце.

Присудити перше місце сім’ї Матвійчуків за публікацію «Нам на місці не сидиться» від 17 серпня 2017 року і вручити їй набір для шашлику – портативний мангал і комплект шампурів.

Присудити друге місце родині Ягущиних-Мельничуків за публікацію «Сімейний відпочинок не буває нудним» від 10 серпня 2017 року і вручити їй решітку для гриля.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Реклама

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу