Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2017
 

Два тижні для голосування | Газета 7 Днів

Два тижні для голосування

11.10.2017 10:10
Переглядів:197

мають мешканці Рівного, щоб підтримати проекти Громадського бюджету і таким чином вплинути на витрачання міських коштів

Вчора в Рівному визначили кількість проектів, які фінансуватиме Громадський бюджет міста. Цього року активні рівняни підготували 86 ініціатив. Координаційний комітет з впровадження «Громадського бюджету» відібрав з них 53, які вирішено допустити до голосування. 

Перше засідання координаційного комітету відбулося тиждень тому, тоді до голосування допустили лише 25 проектів. Решту ініціатив, що набрали п’ять і більше голосів, відправили на доопрацювання і розглянули повторно.

– В цьому році активність рівнян набагато вища, – коментує ситуацію секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук. – На громадський бюджет були попередньо подані 86 проектів. Враховуючи, що є чіткі вимоги до громадського бюджету, то деякі з них  ми мусили відхилити бо вони не відповідали критеріям. Тому з усіх поданих допущенні до голосування 53, у тому числі 25 малих і 28 великих.

Серед тих, хто отримав другий шанс, Кіношкола у Рівному (другий сезон). Це теоретичні та практичні майстер-класи у різних жанрах кінематографу, які допоможуть талановитій молоді і творчим особистостям міста отримати ази кіноосвіти.

– Я підготував декілька проектів, але пройшла тільки Кіношкола, – розповів ініціатор проекту Віктор Булига. – На жаль не підтримали мій проект промороликів про Рівне. Шкода, адже багато обласних центрів і менші міста мають такі ролики.

 Не допустили до голосування ще один проект Віктора Булиги, а саме Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії». На минулому засіданні координаційного комітету цей проект забракували через його бюджет майже мільйон гривень. На цей раз його автор урізав суму, але голосів йому все одно не вистачило.

– Я висловлюю свою категоричну позицію і на ній стою, ми не можемо проекти пов’язані з фестивалями, доводити до мільйона гривень, коли в попередніх роках ми їх фінансували у форматі 50 тисяч і цього було достатньо, – наголосила заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. –Депутати і члени координаційного комітету мають враховувати не тільки бажання авторів окремих проектів, а й те, що в цьому контексті отримають всі рівняни.

Отож, серед проектів, які допустили до голосування під час другого засідання комітету: третій Всеукраїнський фестиваль-ярмарок «Бульба-фест», Міжнародний пленер скульптур в дереві «БЕРЕСТ», внутрішній ремонт бібліотеки №2 в м. Рівне, перша у Рівному модна подія FASHION TIME, XVII сезон, ART-пательня: універсальний простір, відкритий сучасний 100-метровий плавальний басейн «Купава» на Ботанічній та ряд інших громадських ініціатив. Розглянули й проекти, які  на першому етапі набрали менше п’яти голосів. Два з них на цей раз отримали необхідну кількість голосів, аби перейти до етапу голосування. А саме: Рівненська бігова ліга –2018 – серія спортивно-масових оздоровчих забігів у Рівному та проект з обліку зелених насаджень міста.

   Наступний етап – загальноміське голосування. Його підсумком стане відбір проектів, що будуть втілені у 2018 році. Свій голос за проекти міських ініціатив жителі Рівного можуть віддати з 17 по 31 жовтня на сайті rivne.pb.org.ua та в пунктах для голосування, що будуть розташовані в Рівненському ЦНАПі та в приміщенні виконкому Рівненської міської ради.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 3 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?