Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2017
 

Хворих на грип у Рівному щороку більшає удвічі | Газета 7 Днів

Хворих на грип у Рівному щороку більшає удвічі

12.10.2017 08:55
Переглядів:175

Медична статистика зафіксувала невтішну тенденцію: щороку грип вкладає на ліжко практично удвічі більшу кількість рівнян, ніж у попередньому році.

Якщо 2014 року на грип перехворіло у нашому місті понад 570 людей, то в 2015-му вже 1354, а торік – 2286. Така ж картина спостерігається і в рості захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. 

Проте за таких загрозливих тенденцій кількість щеплених від грипу практично не збільшується. Позаторік щепилися від грипу в передепідемічний період 177 осіб, а торік – 219. Та й то переважно вакцинуються медичні працівники. Решта населення хворіє, терпить, витрачається на ліки, а щеплення вперто ігнорує. Саме тому міськвиконком, розробляючи заходи із запобігання грипу та ГРВІ, рекомендував керівникам міських підприємств, установ та організацій подбати про щеплення своїх працівників (особливо тих, які працюють у контакті з населенням) від грипу.  

Як повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів, перша хвиля грипу очікується в нас уже наприкінці листопада, тобто щеплення робити саме пора. Проте в аптеках досі немає вакцин. Поки що вони перебувають на реєстрації в Міністерстві охорони здоров’я. Очікувана ціна таких вакцин, зауважив Віктор Іськів, стартуватиме від 150 гривень. А загрожують нам цього сезону аж три штами вірусу грипу: А – Мічіган і Гонконг та Б – Брісбен.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?