Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2017
 

Спортивні та лісові трофеї ІІІ Міжгалузевої спартакіади профспілок Рівненщини | Газета 7 Днів

Спортивні та лісові трофеї ІІІ Міжгалузевої спартакіади профспілок Рівненщини

12.10.2017 16:42
Переглядів:215

Змагання проводилися за ініціативи Федерації профспілок Рівненщини, спільно з обласними фізкультурно-спортивними товариствами «Колос», «Спартак» та «Україна». Учасники ІІІ міжгалузевої Спартакіади профспілок Рівненської області змагалися 10 жовтня в дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Електронік-Рівне» за широкого представництва. Зі спортивного свята додому спортсмени-аматори повезли не тільки спортивні трофеї, а й лісові. Багато хто успішно поєднав змагання з «тихим полюванням». Прямо біля місця проведення змагань, на території «Електроніка», декому навіть пощастило «вполювати» білі гриби.

Урочистості події додавав виступ Зразкового дитячого духового оркестру «Олександрія».

Голова Федерації профспілок Рівненської області Микола Шершун, відкриваючи змагання, привітав усіх присутніх і наголосив на великій увазі, яку профспілки Рівненщини надають розвитку фізичної культури і спорту серед працівників різних сфер. Саме з його приходом на цю посаду з 2013 року й відновилося проведення міжгалузевих спартакіад Рівненщини, які набули статусу міжнародних.


Серед офіційних осіб, які привітали учасників змагань, був і керуючий справами виконкому Рівненської міської ради Петро Середюк. Він передав найщиріші вітання учасникам міжгалузевої спартакіади від міського голови Володимира Хомка і розповів, що Рівне приділяє велику увагу розвитку фізкультури і спорту в місті. Зокрема, реалізується міська програма «Спортивний майданчик у кожний двір». Учасникам спортивного свята він подякував за те, що вони впроваджують фізкультуру і спорт у своїх колективах. І назвав великим позитивом те, що учасники спартакіади особистим прикладом показують, як треба підтримувати у хорошому тонусі свій організм. Адже, наголосив, більшість сучасних дітей мають вади здоров’я. Тож побажав усім міцного здоров’я, життєвих і спортивних перемог.

Як і очікувалося, учасники змагань налаштувалися на спортивні перемоги. Тож серед майже 200 спортсменів-аматорів обласних галузевих профспілкових об’єднань Рівненщини велася напружена боротьба. Хорошу спортивну підготовку продемонстрували більшість учасників змагань у кожному із семи видів програми. Вона включала настільний теніс, стрільбу з пневматичної гвинтівки, шахи, шашки, дартс, атлетично-ігрову естафету і перетягування линви.

Загальнокомандних місць організатори спартакіади вирішили не визначати. Адже діяли за олімпійським девізом: головне – не перемога, а участь. Та серед тих, хто чи не найчастіше піднімався на п’єдестал пошани, були члени команди обласної профспілки працівників культури на чолі з її головою Петром Давидюком.

Профспілки довели, що поряд із захистом прав та інтересів людини праці їхнім пріоритетом є також пропаганда і поширення здорового способу життя через заняття фізкультурою та спортом.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 8 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?