Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2017
 

На Ярмарку професій старшокласники дізналися про унікальний навчальний заклад | Газета 7 Днів

На Ярмарку професій старшокласники дізналися про унікальний навчальний заклад

20.10.2017 11:38
Переглядів:340

19 жовтня у Рівному стартував міський Ярмарок професій для старшокласників та їх батьків за участю представників навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації. Захід організували Рівненський міський центр зайнятості спільно з управлінням освіти Рівненського міськвиконкому. Впродовж двох днів у Палаці дітей та молоді учні знайомилися із різноманітними професіями

Традиційно на Ярмарку професій Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості знайомив старшокласників із вітчизняним ринком робітничих професій та освітніми послугами, які надаються на базі навчального закладу. Із відвідувачами спілкувалися представники РЦПТО ДСЗ Наталія Місюра і Діна Мазуркевич.Найбільший інтерес у дітей викликало те, що навчання в РЦПТО ДСЗ проходить у досить стислі терміни, безкоштовно (за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття) та без вступних іспитів.

Так, одинадцятикласниця 27-ї школи Настя Прончук виважено та вдумливо переглянула інформаційні буклети РЦПТО, особливо ті, що стосуються професій бармена і офіціанта. Вона щиро порадила окремі з них взяти своїм однокласникам та відзначила вигідні умови навчання в ЦПТО.Відвідала стенд РЦПТО ДСЗ представник Рівненського інституту Університету «Україна» Анжела Матвійчук – завідувач відділом профорієнтації:

-         Важливою інформацією для усіх зацікавлених є те, що випускники РЦПТО ДСЗ за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» - кваліфіковані робітники автоматично зараховуються на 2-й курс нашого інституту та отримують диплом бакалавра вже через 1 рік навчання. Загалом, зустріч із старшокласниками відбулася у емоційному та відкритому форматі діалогу. Переважна більшість учнів вперше для себе відкрили унікальний рівненський навчальний заклад, який єдиний в Україні сьогодні пропонує освітні послуги за 56-ма ліцензованими професіями. Старшокласникам до вподоби професії перукаря, манікюрника, агента з організації туризму, водія, кухаря, кондитера, професії ІT-галузі та інші Учні, впевнені у своїх силах і можливостях, цікавилися питаннями започаткування власної справи. Майбутнє молодих починається вже сьогодні. Ніколи не програє той, хто завчасно аналізує свої можливості та реальну ситуацію на ринку праці. Отож, до зустрічі!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 9 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?