Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2017
 

Таксі на рік оплатив рівненським особливим дітям німецький благодійник | Газета 7 Днів

Таксі на рік оплатив рівненським особливим дітям німецький благодійник

31.10.2017 14:28
Переглядів:2595

Вчора до Рівного завітав волонтер з Німеччини Вольфганг Понто –голова благодійної організації H.O.P.E. – we help Children. Він приїхав спеціально до наших дітей з особливими потребами. Чоловік на цілий рік оплатив послуги таксі для діток з інвалідністю, аби ті могли щосуботи доїжджати на заняття, організовані благодійним фондом «Крила віри».

Про Вольфганга Понто знають дуже багато у Львові, адже туди він уже два роки привозить гуманітарну допомогу для медзакладів цього міста. Цього разу німецький благодійник допоміг і рівненським дітям, про яких він дізнався завдяки нашій землячці Вікторії Левинській, яка мешкає в Німеччині. Дівчина не раз привозила до Рівного та Здолбунова, звідки сама родом, різноманітну допомогу. Про її добрі справи вже ходять легенди. Тому дуже часто земляки «стукаються» до неї за допомогою. Коли німецька рівнянка опублікувала пост на своїй сторінці у Фейсбук із закликом зібрати 10 тисяч гривень, аби допомогти рівненським дітям доїжджати на реабілітаційні заняття, відгукнувся пан Понто.

– До України я потрапив випадково, – розповідає Вольфганг Понто. – За останні два роки я тут уже 32-й раз. Приїжджаю в потребах своєї організації H.O.P.E. – we help Children. Про Рівне дізнався з поста у Фейсбук Вікторії Левинської. То був заклик про допомогу, щоб діти отримали можливість дістатися на навчання до школи. Вона хотіла зібрати 10 тисяч гривень. Я відразу написав, що моя організація допоможе.

Німець із щирістю передав дітям 350 євро. Цієї суми вистачить на рік, аби оплатити послуги таксі. Але він не менш щиро дивується, що таку невелику суму змушена збирати українка, яка мешкає в Німеччині.

– Коли я приїхав сюди, то побачив дорогі машини і розкішні будинки. Невже тут немає бізнесменів, які можуть взяти на себе такі невеликі трати? Невже важко знайти таку суму для цих дітей, – запитує Вольфганг Понто.

 Німецький благодійник провів деякий час з дітьми та їхніми батьками у дружній теплій атмосфері. Вони спілкувалися, фотографувалися, розповідали про себе, діти демонстрували свої вміння. А тоді Вольфганг Понто передав потрібну суму лікареві-неонатологу, голові правління фонду благодійної організації «Крила віри» Зоряні Вуїв. Саме вона відповідатиме за організацію доїзду дітей та оплачуватиме за послуги службі таксі, з якою вже уклали договір.

Я побачив в Україні дорогі машини і розкішні маєтки. Невже у людей, які мають на все це гроші, не знайдеться коштів, щоб підтримати дітей?

 Німецький благодійник Вольфганг Понто

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?