Архів новин

10 років тюрми за смерть односельчанина | Газета 7 Днів

10 років тюрми за смерть односельчанина

01.11.2017 10:31
Переглядів:156

Отримав 47-річний житель Володимирецького району.

Сарненською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 47-річного жителя Володимирецького району Рівненської області за фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, та розбою.

У суді доведено, що у червні 2016 року у вечірній час Олександр прийшов до свого односельчанина Віктора та попросив у нього надати у позичку гроші. Отримавши відмову, розлючений Олександр взявся за поліно, яке заготовив по дорозі, та наніс односельчанину не менше 10 ударів по голові та іншим частинам тіла.Побитому Віктору нічого не залишалося, як віддати кривднику 6 тисяч гивень. Наступногодня чоловік помер.

– Своєї провини підсудний так і не визнав, але прокуратура надала суду неспростовні докази його винуватості. – повідомив Державний обвинувач – прокурор Сарненської місцевої прокуратури Тарас Радченко. –  Колегія суддів, дослідивши зібрані у кримінальному провадженні докази та заслухавши показання свідків, погодилась із позицією прокуратури та за скоєні злочини засудила зловмисникадо 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Даний вирок суду законної сили ще не набрав.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?