Архів новин

Найстаріша жителька Рівного святкує день народження | Газета 7 Днів

Найстаріша жителька Рівного святкує день народження

01.11.2017 15:36
Переглядів:5850

Сьогодні 103-й день народження в Ганни Іванівни Губаренко. Довгожительку з днем народження цього разу вітали міський голова Рівного Володимир Хомко і заступник начальника міського управління праці та соціального захисту населення Олена Петрик.

 Від влади міста жінці подякували за добрі справи, які зробила за довгі роки життя, та побажали здоров’я. Як це заведено в місті щодо всіх довгожителів, що переступили 100-літній рубіж, ювілярка отримала з нагоди 103-річчя тисячу гривень, коробку солодощів та букет, який їй вручив особисто міський голова  Рівного Володимир Хомко.

– Вчора ми вітали рівнянку, якій виповнилось 100 років. Її теж звуть Ганна Іванівна, – розповів мер. – Приємно відзначити, що всі наші рівнянин, які досягають такого поважного віку, як правило, живуть у гарних умовах і за ними гарно доглядають їхні рідні.

Справді, Ганна Іванівна живе із 76-річною донькою Лідією Григорівною у повній гармонії. Хоча старенька жінці – не рідна мати, та вона про неї дбає дуже гарно. Лідія Григорівна розповіла, що друга мама до них у сім’ю прийшла, коли дівчина вже у дев’ятий клас ходила. На той час її батько вже кілька років був удівцем. То вже майже дорослі діти самі знайшли йому дружину. Старший син пішов до Ганни Іванівни і засватав за свого батька. Вона дітей не мала, бо чоловік загинув на війні, отож погодилася відразу. З чоловіком, батьком Лідії Григорівни, прожила в злагоді не один десяток років. Його донька їй справді рідна, от на старості літ і забрала до себе в Рівне з далекого чернігівського села Ольшана. Бабуся в місті освоїлася швидко, з’явилися подруги, з якими подовгу сиділи на лавочці у дворі, але нині з них вже нікого не залишилося в живих. Тепер бабуся сидить удома з донькою, бо спуститися з четвертого поверху не може.

Секрет довголіття цієї жінки – праця . Прожила складне життя. І в мирний час, і у воєннелихоліття працювала, не покладаючи рук. Оскільки була найстаршою, то на її руках виросли ще двоє сестер і брат, клопоти про яких лягли на її плечі. Тож у школу по науку мати її не пустила. Весь свій трудовий вік жінка пропрацювала у колгоспній ланці. Важка праця і дали їй сили жити довго

Наша довідкаНині в Рівному є троє людей, які перейшли через столітній рубіж: 20 червня святкував 103 роки Мефодій Федоров, 28 жовтня відзначила 100-річний ювілей Ганна Сецько, а 1 листопада виповнилось 103 роки Ганні Губаренко

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 5 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?