Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2017
 

Якщо управлінській компанії не відшкодують субсидії, то це проблема компанії, а не мешканців | Газета 7 Днів

Якщо управлінській компанії не відшкодують субсидії, то це проблема компанії, а не мешканців

02.11.2017 13:05
Переглядів:277

Тривогу з цього приводу висловив депутат Олександр Чубай. Він повідомив, що ситуація, коли держава не повертає субсидій за комунальні послуги, є на вулиці Академіка Грушевського, 3. Цей будинок перейшов у підпорядкування управлінської компанії. І тепер його мешканці через неотримання субсидій задумались, чи не перейти їм назад у жек.

Пояснив ситуацію міський голова Рівного Володимир Хомко. Він розповів, що послуга з управління будинками не була передбачена в законі, що реформував утримання багатоквартирних будинків. Мовляв, обслуговування будинків (чим займаються жеки) є, а терміну «управління будинками» немає. Тому й субсидія на таку послугу державою не передбачається.

Проте хвилюватися про це не треба, запевнив заступник міського голови Сергій Васильчук. Адже субсидія людям призначається в сумі, а не за конкретні послуги. Отже, вона й відшкодовується мешканцям через інші житлово-комунальні послуги, наприклад електро-, газо- чи водопостачання. В будь-якому разі  люди свої гроші отримають. А ось управлінські компанії опинились у підвішеному стані.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 6 =
More information?

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу