Архів новин

Якщо управлінській компанії не відшкодують субсидії, то це проблема компанії, а не мешканців | Газета 7 Днів

Якщо управлінській компанії не відшкодують субсидії, то це проблема компанії, а не мешканців

02.11.2017 13:05
Переглядів:647

Тривогу з цього приводу висловив депутат Олександр Чубай. Він повідомив, що ситуація, коли держава не повертає субсидій за комунальні послуги, є на вулиці Академіка Грушевського, 3. Цей будинок перейшов у підпорядкування управлінської компанії. І тепер його мешканці через неотримання субсидій задумались, чи не перейти їм назад у жек.

Пояснив ситуацію міський голова Рівного Володимир Хомко. Він розповів, що послуга з управління будинками не була передбачена в законі, що реформував утримання багатоквартирних будинків. Мовляв, обслуговування будинків (чим займаються жеки) є, а терміну «управління будинками» немає. Тому й субсидія на таку послугу державою не передбачається.

Проте хвилюватися про це не треба, запевнив заступник міського голови Сергій Васильчук. Адже субсидія людям призначається в сумі, а не за конкретні послуги. Отже, вона й відшкодовується мешканцям через інші житлово-комунальні послуги, наприклад електро-, газо- чи водопостачання. В будь-якому разі  люди свої гроші отримають. А ось управлінські компанії опинились у підвішеному стані.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 3 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?