Архів новин

Сьогодні назвуть перших переможців конкурсу «Гордість Рівного 2017» | Газета 7 Днів

Сьогодні назвуть перших переможців конкурсу «Гордість Рівного 2017»

03.11.2017 08:31
Переглядів:343

 переможців у 5-ти номінація Міського конкурсу-рейтингу народного визнання «Гордість Рівного 2017» представлять під час урочистого концерту, який відбудеться о 18.00 у МПК «Текстильник».

 

Нагадаємо, конкурс проводиться в рамках реалізації громадського проекту «Знай наших».

Головна місія конкурсу – у тому, аби видатні, героїчні вчинки звичайних людей, які є прикладом для інших, отримали широке визнання в суспільстві.

Нагорода «Гордість Рівного» вручається жителям Рівного, що викликають захоплення та гордість, які здійснили героїчні вчинки, або чий спосіб життя є прикладом. Це звичайні люди – вчителі, лікарі, школярі, поліцейські, наші сусіди, які змогли в повсякденному житті проявити героїзм та виявити свої найкращі якості.

Додамо, що обирали перших переможців конкурсу «Гордість Рівного 2017» компетентне журі, яке складається із 9-ти експертів у різних сферах життя міста. До складу журі, зокрема, увійшли: Вікторія Покоєвчук (медицина), Андрій Жив’юк (наука), Сергій Мерчук (безпека), Сергій Татаренко (медіа), Андрій Токарський (громадський сектор), Тарас Максименко (культура), Володимир Петрів (культура), Олександр Харват (мистецтво), Ольга Земляк (спорт). Вони і нагородять перших переможців конкурсу.

 Концерт відбудеться за участі кращих творчих колективів Рівного. Вхід на захід – вільний.

Хто не встиг подати заявку самостійно або запропонувати достойного учасника на конкурс «Гордість Рівного 2017» - ви ще маєте таку можливість. Для цього вам потрібно надіслати заявку у приватні повідомлення сторінки «Гордість Рівного» (www.facebook.com/GordistRivnogo ) у соціальній мережі Фейсбук або на електронну скриньку організаторів конкурсу – gordistrivnogo@gmail.com.

Учасником конкурсу може стати будь-який рівнянин, який зробив щось особливе та унікальне для міста та/або його мешканців. Потенційні конкурсанти можуть подавати заявку на участь особисто, або їх можуть рекомендувати. Заявка має довільну форму, однак у ній має бути вказано: прізвище, ім’я по-батькові конкурсанта, вік, детальний опис його особливих досягнень, контактні дані конкурсанта для уточнення інформації.

Наступне нагородження переможців конкурсу відбудеться 1-го грудня у МПК «Текстильник».

Організатори Міського конкурсу народного визнання «Гордість Рівного 2017»: громадська організація «ТАТО-КЛУБ РВ», Рівненський міський палац культури «Текстильник», Управління культури та туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради та громадські активісти.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
17 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?