Архів новин

На Рівненщині презентували оновлений центр зайнятості | Газета 7 Днів

На Рівненщині презентували оновлений центр зайнятості

04.11.2017 14:21
Переглядів:529

3-го листопада на Рівненщині з робочим візитом перебував в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко. Разом із головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренком та у супроводі директора Рівненського обласного центру зайнятості Івана Ткачука він ознайомився із матеріально-технічною базою оновленого Березнівського районного центру зайнятосты, а також взяв участь у багатоформатній інформаційній кампанії з питань соціально-психологічної адаптації учасників АТО.

Активно долучились до цього заходу і фахівці Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Так, заступник директора Оксана Зигалова розповіла демобілізованим учасникам АТО про освітні послуги навчального закладу, особливості та переваги навчання та найголовніше - перспективи подальшого працевлаштування.

Директор РЦПТО ДСЗ Володимир Псюк презентував гостям кабінет онлайн-зв’язку та теоретичного навчання безробітних, створеного на базі центру зайнятості. Важливо, що однією із соціальних послуг стало надання освітніх послуг безробітним громадянам безпосередньо у межах центру зайнятості.Це є прикладом втілення у життя стратегії служби зайнятості щодо її трансформації у розгалужену сервісну службу.

-         Це не біржа праці, як звикли називати центри зайнятості… Це має бути соціальний будинок, де людина може себе зреалізувати, якщо втратила роботу, чи хоче підвищити свою кваліфікацію, - відзначив Валерій Ярошенко.

Аби професійне навчання дорослого населення було максимально доступним, під час проектування оновленого приміщення Березнівського центру зайнятості передбачили створення навчального кабінету для слухачів РЦПТО ДСЗ. Ось що про це сказав Володимир Псюк:

-         Як результат, ми сьогодні маємо сучасний кабінет онлайн-зв’язку та теоретичного навчання, у якому висококваліфіковані викладачі надають освітні послуги, застосовуючи сучасні комп’ютерні технології, зокрема, дистанційні. Саме вони сприяють доступності професійного навчання. Так унікальну нагоду навчатися отримали і ті слухачі, які з певних життєвих причин не можуть відлучитися від домівок. Сьогодні до такого навчального процесу залучено професійного викладача, яка працює в одному з рівненських навчальних відділень Центру. Вона, зокрема,засобами онлайн-зв’язку демонструє сучасні системи автоматизації торговельних розрахунків та розповідає про технологію їх використання.

Учасники зустрічі побували на одному із таких занять, яке проводили викладачі Валентина Зубік та дистанційно – Ірина Кухарук.

Директор РЦПТО також зауважив, що сьогодні фахівці Рівненського ЦПТО ДСЗ активно застосовують не лише онлайн-лекції. До уваги слухачів - дистанційні курси, розроблені нашими педагогами. Вони передбачають теоретичний виклад матеріалу, відео, презентації,  комп’ютерне тестування та інше.

Призначення цього кабінету не обмежується лише навчанням продавців продовольчих товарів. Сучасні комп’ютерні технології дозволяють значно розширити його, і у майбутньому тут навчатимуться адміністратори, секретарі, касири ПОУ, продавці непродовольчих товарів, підприємці-початківці тощо.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
12 + 4 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?