Архів новин

У Рівному відкрили додаткову групу для дошкільняток | Газета 7 Днів

У Рівному відкрили додаткову групу для дошкільняток

07.11.2017 14:41
Переглядів:918

Святкова подія відбулася сьогодні в Рівненському навчально-виховному комплексі № 37, який знаходиться на вулиці Драганчука, 12. В цьому дошкільному закладі з’явились додаткові 30 місць для дітей, які чекали в черзі на влаштування до нього.

Цей дитсадок збудували понад 40 років тому. Але у 90-х, коли народжуваність у місті впала, його реорганізували в НВК «Дитячий садок-школу № 37. Нині ситуація кардинально змінилася: дітей дошкільного віку – багато і місця на всіх не вистачає.

– Триває реорганізація навчально-виховного комплексу в садочок, – розповіла завідувач НВК №37 Людмила Шевчук. – Ми відкрили вже  третю групу, а відкриття ще одної плануємо на 1 вересня 2018 року. Додаткова група дозволила нам набрати 30 дітей 2015 року народження. Правда, у новій відремонтованій групі навчатимуться діти старшої групи. Тому, що там перший поверх,  і група має вихід на вулицю.

Саме вихованці старшої групи зустріли гостей з хлібом і гарними віршами.

Допомагали вони й міському голові Рівного Володимиру Хомку перерізати стрічку. А після тої церемонії взяли мера за руку та повели хвалитися новенькою групою.

 На облаштування групи з міського бюджету виділили 584 тисячі гривень. З них 425,6 тисячі витратили на капітальний ремонт у групі, а 158,4 тисячі – на придбання меблів, м’якого інвентарю, посуду, технологічного обладнання для харчоблоку. До ремонту долучилася й батьківська громада, за її кошти в групу придбали меблеву стінку, телевізор, тюль, постільну білизну. Не з порожніми руками на відкриття садочка завітав і міський голова – він приніс дітям різноманітні іграшки.

Свято послужило свідченням тому, що міська влада працює, шукає шляхи до збільшення кількості місць у садочках міста, в тому числі повертає старі приміщення, аби охопити дошкільною освітою всіх малюків.

– Кожного року відкриваємо 1-2 групи у садочках, створюючи додаткові місця, – розповів міський голова Рівного Володимир Хомко. – Найближчим часом буде готовий садочок «Вишенька», а це понад 200 місць. З нового року приступаємо до проектування садочка на Дубенській, там розраховуємо на більш, як 300 місць. Хоча бюджет наступного року буде жорсткий, але для дитячого садочка кошти віднайдемо. Плануємо кожного року відкривати по садочку, поки не знімемо у Рівному проблему влаштування дітей до дитсадків повністю.

Також, зі слів міського голови, в Рівному незабаром з’явиться приватний дитячий садочок, який відповідає всім нормам. Влада міста вже має про це домовленість із забудовником, який обіцяє звести цей дошкільний заклад в районі Щасливого.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 1 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?