Архів новин

Українсько-німецький рік мов у Рівному почнеться 20 листопада | Газета 7 Днів

Українсько-німецький рік мов у Рівному почнеться 20 листопада

13.11.2017 16:25
Переглядів:699

Наступного понеділка о 12:30 на базі НВК №12 відбудеться урочисте відкриття українсько – німецького Року мов. Спільний рік мов буде проведено впродовж 2017–2018 н.р. та завершиться у липні 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу.

Рік мов стане платформою для передачі сучасної культури, освітніх стандартів, європейських цінностей, посилення німецької мови в Україні та  української мови в Німеччині. Рік мов передбачає також численні цікаві, змістовні заходи у навчальних закладах Рівного.

У святі відкриття Року мов та Етнофорумі візьмуть участь учні та учителі 17 навчальних закладів Рівного з німецькою мовою навчання. Учні візьмуть участь у мовних інтерактивних майстернях, майстер – класах, конкурсах, квесті під час проведення Етнофоруму, а на святі учасникам буде запропоновано виступ Шкільного Європейського клубу НВК № 12.

На урочисте відкриття Року мов запрошені представники влади, Гете – Інституту, методисти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, члени обласного осередку німецького товариства. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 10 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?