Архів новин

Литовців цікавить історія Острога та Дубно | Газета 7 Днів

Литовців цікавить історія Острога та Дубно

14.11.2017 15:51
Переглядів:287

Сьогодні, як ми повідомляли раніше, до Рівного завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. Посла приймали в обласній державній адміністрації.

Під час зустрічі обговорили питання екології, енергоефективності та освітніх програм, які можна започаткувати між Рівненщиною й Литвою. Велику увагу приділили туризму. Посол повідомив, що литовці особливо зацікавлені у відкритті Острога та Дубна, які причетні до історії сучасної Республіки.

Крім того під час зустрічі сторони обговорили можливіть відкриття в Рівному Почесного консульства Литовської Республіки. Це дуже важливий крок, що сприятиме розвитку двосторонніх економічних відносин Литви і нашої області, які мають і спільну історію й перспективне майбутнє.

– У нас досі не було міцних контактів саме з Рівненською областю, тому я дуже вдячний за цю зустріч. Інститут почесних консулів дуже важливий, тому ми з приємністю розглянемо ваше клопотання. Сподіваюсь цей процес пройде легко, – сказав Марюс Януконіс.

Голова РОДА Олексій Муляренко запевнив Повноважного посла, що зі свого боку буде максимальне сприяння та шлях назустріч міжнародній дружбі:

– Ми хотіли б зробити більш активною співпрацю в багатьох галузях. Можемо говорити про навчання ваших студентів у наших навчальних закладах, також говоримо про туризм, економіку тощо. Ми все зробимо для того, щоб у Рівному з’явився Почесний консул, тим більше підходяща кандидатура для цього є. Я думаю, що реалізація цього питання буде дуже сприяти розвитку наших двосторонніх відносин. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
19 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?