Архів новин

Податківці Рівного зустрілись зі студентами | Газета 7 Днів

Податківці Рівного зустрілись зі студентами

14.11.2017 11:45
Переглядів:226

Днями до податківців Рівного завітали студенти другого та третього курсів Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, які навчаються за спеціальністю бухгалтерський облік.     

Зустріч розпочалась в Центрі обслуговування платників, де студенти ознайомились з видами адміністративних послуг, які надаються фахівцями фіскальної  служби, дізнались про переваги електронного звітування та сервіси,  що дозволяютьплатникам отримувати послуги в електронному вигляді, заощаджують їх час та скорочують до мінімуму контакти з органами ДФС.

Надалі було прочитано лекцію про  особливості системи оподаткування в Україні. Також майбутні представники бізнесу ознайомились із системами оподаткування, які зможуть обрати, якщо здійснюватимуть підприємницьку діяльність.

Податківці відзначили, що якщо надалі студенти захочуть пов’язати своє життя із податковою системою, то сьогодні їм необхідно наполегливо працювати, вчитися, багато читати і активно цікавитись законодавством, бо тільки в такому разі вони будуть затребуваним фахівцями.

Зустріч проходила жваво, слухачі задавали багато запитань та з цікавістю слухали відповіді на них.

 

На завершення податківці побажали гостям успішного навчання, адже знання, які вони здобудуть у коледжі, допоможуть стати їм хорошими спеціалістами та сумлінними платниками податків в майбутньому. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 1 =
More information?

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?