Архів новин

Школярі вчились бачити серцем | Газета 7 Днів

Школярі вчились бачити серцем

15.11.2017 09:42
Переглядів:207

13 листопада всіх школярів гуманітарної гімназії об’єднав флешмоб «На дотик. Бачити серцем» приурочений Міжнародному дню сліпих. Флешмоб проходив в рамках реалізації гімназійного проекту «Школа для Соломійки», який стартував в РГГ.

Справа в тому, що з наступного навчального року до першого класу гімназії прийде на навчання дитина з обмеженими можливостями. Це незряча від народження  дівчинка на ім’я Соломія.

Учнівський парламент гімназії разом з директором Зоєю Макарчук проведенням флешмобу хотіли привернути увагу гімназистів до людей із порушенням зору. Учасники флешмобу дізналися, що порушення зору не впливає на інтелект, а тому Соломійка буде навчатися у звичайному класі серед інших гімназистів. Також учнів ознайомили з особливостями спілкування з незрячими людьми, розказали про те, що таке шрифт Брайля і для чого потрібна біла тростина.

В РГГ наголошують, що в нашій країні потрібно ще багато чого зробити для зміни суспільної свідомості по відношенню до сліпої людини. У незрячих людей багато проблем та потреб. А тому закликають, проявляти людяність до цих особливих людей, і наголошують, що в гімназії готові до зустрічі Соломійки.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 16 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?