Архів новин

Манікюрний лак годиться не тільки для нігтів, а й для картин | Газета 7 Днів

Манікюрний лак годиться не тільки для нігтів, а й для картин

24.11.2017 10:58
Переглядів:536

У Рівному експонується виставка картин, створених манікюрним лаком.

Із чого тільки не творять сучасні живописці. Ми звикли до картин із бісеру, бурштину, кави, спецій, круп, маленьких мушель, пластиліну, тополевого пуху. Про класичні олію та акварель уже й згадувати не будемо.

Та ось у клубному кафе галереї живопису «ЄвроАрт» провели цікаву виставку художниці Наталії Бороденко. Роботи креативної аматорки, екс-голови сільської громади Тараканова Дубенського району написані різнофактурними і різнобарвними лаками для нігтів. Рівняни бачили лише частину її неординарного доробку – 42 картини. І хоча художниця розпочала свій творчий шлях лише два роки тому, назвати її початківцем не виходить: у Наталії вже за плечима виставки в Дубні, Івано-Франківську, Червонограді, Виноградові, Сосновому та Мукачеві.

– Фарб у домі не було, а лаку – більше ніж достатньо, – розповідає Наталія Бороденко. – Творити лаком – делікатна й дуже копітка робота. Малюю тільки те, що відчуваю. Малюю те, про що мовчу. В моїх картинах – моя філософія, душа, моя гармонія з навколишнім світом.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 4 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?