Архів новин

На майдані Музики вже хоч танцюй | Газета 7 Днів

На майдані Музики вже хоч танцюй

30.11.2017 17:32
Переглядів:614

Отримала нове обличчя ще одна площа в центрі міста – перед органним залом Рівненської філармонії.

Рівняни запропонували назвати це місце майданом Музики, й неофіційно назва прижилася. Компактна, як кажуть музиканти, камерна, ця площа тепер укрита різнокольоровою бруківкою. У її центрі – обрамлена високими бордюрами з полірованого каменю восьмикутна зірка. Така фігура в українців з давнини символізує поєднання матерії і духу.

Чудові – одночасно й міцні, і мистецькі – лавки зробило для майдану Музики підприємство «Вільха». Роботи на майдані закінчили ще не всі, а лавки рівняни вже вподобали.

До кінця року міська влада обіцяє завершити благоустрій цього майдану. Займе своє почесне місце кам’яна фігура арфи – скульптурне уособлення музичного мистецтва.

На роботи в рамках реконструкції майдану перед органним залом з бюджету міста було виділено 1 мільйон 875 тисяч гривень.

Над площею, як обіцяє філармонія, ще й мелодійно гратимуть куранти – оновлений старий годинник історичного костелу. А от кіосків, які перед самим органним залом раніше торгували вуличною їжею, тут уже не буде, у цьому нас твердо запевнив заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?